Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Messi, së shpejti baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Messi, së shpejti baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Messi, së shpejti baba

2 posters

Shko poshtë

Messi, së shpejti baba Empty Messi, së shpejti baba

Mesazh nga Emona Mon 30 Apr 2012 - 6:19

Messi, së shpejti baba F1_29messi1335727822Lionel Messi së shpejti do të bëhët baba. Lajmi qarkullonte prej kohësh në media, por vetëm orët e fundit u bë zyrtar nga e fejuara e yllit argjentinas të Barcelonës, Antonela Rokuzzo.

Nëpërmjet profilit të saj në rrjetin social Twitter, Antonela Rokuzzo deklaroi se është shtatzënë, lajm ky që vjen një momentin më të vështirë të Messi-t dhe Barcelonës së tij të eliminuar në mënyrë të papritur nga Liga e Kampioneve.

'Tani mund ta them-shkruan Antonella në mesazhin e saj, - unë dhe Lionel presim një fëmijë. Jam shtatzënë prej 11 javësh. Falenderoj median që nuk insistoi shumë në verifikimin nëse ky lajm ishte i vërtetë apo jo'.

Historia e dashurisë mes Lionel Messi-t dhe Antonella Rokuzzo-s nisi në vitin 2008 dhe tashmë pas 4 vjetësh çfti do të presë fëmijën e parë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Messi, së shpejti baba Empty Re: Messi, së shpejti baba

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 23:33

hajt te rroj me jet te gjate femija o yllo
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi