Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë

2 posters

Shko poshtë

Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë Empty Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 1:54

Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshëIsh-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë ISHIsh-e dashura e kryeministrit britanik, David Cameron, është bërë murgeshë pas betejës së gjatë me drogën dhe alkoolin. Laura Adshead, 44 vjeç, u njoh me David në vitin 1990, kur të dy studionin në Universitetin e Oksfordit.

Ata ishin bashkë për më tepër se një vit, kohë gjatë së cilës punuan të dy në zyrat e Partisë Konservatore, transmeton Shekulli njoftimin. Laura e la politikën pasi u nda me David dhe u largua për në Nju Jork, ku filloi të punonte për firmën e njohur Ogilvy & Mather. Por festat dhe aktivitetet sociale me milionerët e ekspozuan ndaj drogës dhe alkoolit, pre e të cilave u bë shumë shpejt. Por në vitin 2008, ajo vendosi të ndryshonte dhe u bë pjesë e një kuvendi murgeshash në Connecticut, SHBA.

Laura, e cila njihet tashmë me emrin motër John Mary, bëri betimin 4 vjet më parë, dhe është aktualisht në fazën e stazhit. Periudha e formimit të saj si murgeshë do të zgjasë 4 vjet e gjysmë, ndërsa më pas mund të marrë titullin “nënë”.

Dikur me një jetë sociale shumë aktive e pjesë e festave të çmendura, tashmë Laura ujit lulet apo kujdeset për lopët qumështore. “Jeta në manastir… kjo është “beteja” e vërtetë. Nuk ka asnjë rrugë tjetër. Nuk të lënë madje as të dalësh të shohësh një film në kinema. Por këtu nuk shpërqendrohesh nga emocionet njerëzore. Është si një shtëpi e qetë, ku gjërat zgjidhen me kalimin e kohës”, thotë Laura

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë Empty Re: Ish-e dashura e kryeministrit britanik bëhet murgeshë

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:28

qenka murgeshe e bukur
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi