Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Studimi Privat apo Shteteror ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Studimi Privat apo Shteteror ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studimi Privat apo Shteteror ??

5 posters

Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ?? Empty Studimi Privat apo Shteteror ??

Mesazh nga An0nim Thu 3 May 2012 - 23:06

Cili esht arsimi i duhur per ju ose femijet tuaj nqs keni ?


Un mendoj se ne privat pasi ka me shum ksuhte te favorshme per te stuadiar normalisht .Ne shtet mungojne shum gjera duke nisur nga komunikimi student - profesor dhe deri tek kushtet e mesimdhenies .
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ?? Empty Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 May 2012 - 23:46

Une personalisht kam pas studim shteteror...dhe cdo gje kam kaluar me sukses..mora diplomen & masterin.

Ketu ku jetoj une shkollat jane shume te mira dhe ka shuume pak shkolla private sepse nuk eshte e nevojshme...mjafton te kete vullnet nxenesi se gjithcka arrin.

Per ne Shqiperi se di..sme ka ra te studioj atje.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ?? Empty Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 17:15

ai privat i ka kushtet e duhura;por jo te gjith kan mundesi te studiojn ne privat;un personalisht jam ne shkoll shteterore dhe ndjehem shum mire,nxenesit jan te barabarte mesimi zhvillohet normalisht,mesuesit shpjegojn mire;edhe shteteror nuk eshte keq.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ?? Empty Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

Mesazh nga kasperi Fri 18 Jan 2013 - 11:31

Une mendoj shteteror se universitetet private vaj halli kush po don po rexhistrohet pa kurfare kriteresh vetem a ke Lek.

Universitetet private financat krejt prej studentave i kan.

Mendoj se nuk jane efektive shume.Gjithkush sote po mere diploma.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ?? Empty Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

Mesazh nga Malsori Fri 18 Jan 2013 - 12:00

une do te percaktohesha per Univerzitet Shtetror
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ?? Empty Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi