Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hic... Ekziston .?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hic... Ekziston .?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hic... Ekziston .?

2 posters

Shko poshtë

Hic... Ekziston .?  Empty Hic... Ekziston .?

Mesazh nga An0nim Tue 8 May 2012 - 7:53

C'eshte ajo qe ne e quajme HIC?
Ekziston dicka qe quhet HIC?
Nese ne simbolizojme dicka me fjalen HIC, atehere dtth qe hici po ekzistoka!
Per mendimin tim, logjikisht hici nuk ekziston... mirepo ne aspektin filozofik me hic kuptoj dicka qe ekziston ne mosekzistencen e saj!

Diskutim te kendshem
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hic... Ekziston .?  Empty Re: Hic... Ekziston .?

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 0:33

Hic e perdorim,per te shkruar dicka ne ndonje vend te fjale te gjat(asgje,ose askushi)e perdorim si shprehje sepse na duket interesante

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi