Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe!

3 posters

Shko poshtë

Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! Empty Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe!

Mesazh nga Emona Sun 13 May 2012 - 10:18

rrihte dhe torturonte beben 8 muajve në mënyrë sadiste. Një mikeshë e gruas e filmoi me telefon celular dhe më pas e hodhi në Youtube. Reagimet ishin të ashpra. Në 4 minuta bebja rrihej intensivisht nga nëna dhe askush nuk e mbrojti, as dhe një fëmijë pas gruas që hante patatina qetësisht.Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! Rrahja_bebes

Mikesha madje kishte qenë prezente disa herë në këto veprime të shoqes së saj ndaj bebes.

Dhuna ishte e tmerrshme, bebes i përplaset koka mbi krevat, i vihen duart në fyt disa herë dhe për disa sekonda bebja nuk ndjehet, derisa nëna ia lëshon fytin sërish dhe e qara e foshnjes vazhdon.

Sipas Arjunaidi Mohamed, shef i policisë në Petaling Jaya, vend dhe ku ndodhi ngjarja, nëna 18 vjecare është arrestuar një vit më parë sepse rrahu foshnjen e saj. “Nngjarja ka ndodhur një vit më parë në muajin Maj”, theksoi ai për CNN.

Ai refuzoi të nxjerrë emrin e nënës por, theksoi se ajo po vuan dënimin ne burg prej 18 muajsh që iu dha nga gjykata. Bebja ndërkohë i është dhënë në kujdestari te perkohshme një familjeje dhe është shumë mirë. Nëna e foshnjes do të lirohet në muajin nënor dhe vetëm atëhere do të mësohet nëse ajo do të rimarrë sërish kujdestarinë ose jo të vajzës së vet.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! Empty Re: Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe!

Mesazh nga Alberti Sun 13 May 2012 - 11:47

O Zot i madh,, Zoti e shkatrroft kete grua,, se kjo nuk meriton te quhet nene,, ka persona qe shesin te gjitha qe kan vetem te ken nje femije, ndersa kesaj ja ka dhuru Zoti dhe nuk ja din vleren,, Zoti e shkatrroft kete grua ncnc.. sa gjynah ajo bebja :'( :'( :'( :'( :'(

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! Empty Re: Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe!

Mesazh nga Anakonda Sun 13 May 2012 - 16:49

e tmerrshme;cfare lloj nene mund ti thuash kesaj qe dhunon edhe vet krijesen e vet;kjo qenka kafshe me duket,njeri pa ndjenja sa keq me vjen per femijen e gjore.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe! Empty Re: Video Shokuese: Nëna e pamëshirshme rrah dhe malltreton fëmijën e saj dhjetë muajshe!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi