Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë

3 posters

Shko poshtë

Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë Empty Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 3:13

Këngëtarja e cila ka nisur provat e para për festivalin “Eurosong”, Rona Nishliu si duket është ndjerë mirë në këngën e saj.
Në fakt përfaqësuesja e Shqipërisë, e cila këndon këngën “Suus”, është pritur mirë në kanalit zyrtar të këtij festivali në Youtube ku ka pasur komente shumë reale.
Ja se cfarë shkuajnë disa të huaj: “Rona dhe disa të tjerë që këndojnë si Spanja, Gjermania, Zvicra, Finlanda dhe Estonia, janë artistë të vërtetë, dhe nuk bëjnë komerce, por muzikë cilësore.
Edhe Rona është shumë e vërtetë të stilin dhe muzikën e saj”.
Urojmë që këto komente të jenë edhe në natën e duhur të kthyera në vota për kosovaren Nishliu kur ajo të këndojë për garë në ‘Eurosong 2012”./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë Empty Re: Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:11

te pakten kjo nuk kopjon si shum te tjera
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë Empty Re: Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë

Mesazh nga Alberti Thu 17 May 2012 - 7:39


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë Empty Re: Rona Nishliu, pëlqehet stili i saj vërtetë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi