Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam koh qe......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam koh qe......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam koh qe.........

+35
fioll
Bukurosh-Djal
xhoni
T_o_n_i
Upps
Burrelsja
Arian 123
Malsori
Neta E
Єямєℓiиdå
Gladiola
Anakonda
Labja
Darius
Ariel
WebMaster
Shkembi
dajti modh
EMI
CuN@BosS/
Daku
tipi engjellor
Maksi
Alisa
Durrsaku
EpiKada
Emona
kasperi
Ardii
**Jeta**
sycka
ABC
Aristogata
Tonii
shqiponjia
39 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty U be shum kohe e gjate

Mesazh nga Vizitor Wed 16 Dec 2009 - 3:43

U BE KOH E GJAT QE SJEMI PARE ......
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga shqiponjia Wed 16 Dec 2009 - 3:43

u be kohe e gjate qe sje me
shqiponjia
shqiponjia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 123
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Tonii Wed 30 Dec 2009 - 10:43

u be kohe e gjat qe sjemi pare
por ne varr bashk te dy ...


prej shum kohesh je larguar
dhe ste kam harruar kurrsesi
do te vi serisht per te takuar
tashme i plakur per ty se di
qe nje enderr qe me solli
te vi tek ty e te takoj
por vec ne enderr ashtu ndodhi
asaj kam qejf qe ti besoj
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Aristogata Wed 30 Dec 2009 - 10:46

U BE SHUM KOH E GJAT
QE SYT STI KAM PAR
NE ENDERR TI PUTH QERPIKET E ZINJ
HARROVE QE DIKUR KE DASHUR NJE VAJZE
APO PERGJITHMONE HARROVE DASHURINE?


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Tonii Wed 30 Dec 2009 - 10:48

aristogata me cmende me kto vargje i ke shum te bukur do te paguaja shum vetem per ti lexuar
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Aristogata Wed 30 Dec 2009 - 10:49

flm [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Wed 30 Dec 2009 - 10:51

qe po pres te vi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga ABC Wed 30 Dec 2009 - 10:52

U be shum koh e gjat mendoj njeriun e zemres time
ABC
ABC
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Aristogata Fri 19 Feb 2010 - 9:58

u be shum koh e gjat qe nuk e kam takuar vllain e vogel [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 9:59

QE DIKUSH SPO VJEN KTU
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:01

qe ste kam degju zerin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Tonii Sat 20 Feb 2010 - 0:53

u be shom kohe qe ste kam pare
por ne enderr jemi bashk te dy
prej shum kohesh je larguar
dhe ste kam harruar kurrsesi...


Edituar për herë të fundit nga TONII në Sat 20 Feb 2010 - 0:56, edituar 1 herë gjithsej
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Feb 2010 - 0:55

qe te mendoj e zemra me rreh fort per ty Kam koh qe......... 902293
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Feb 2010 - 2:17

ube shum koh qe jam ketu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga sycka Sat 20 Feb 2010 - 2:24

qe skam shkrojt ketu.....
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga **Jeta** Mon 1 Mar 2010 - 12:44

Qe nuk kam qen on.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ardii Mon 1 Mar 2010 - 12:47

NUK TE KOM PA
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga **Jeta** Thu 4 Mar 2010 - 9:56

Pa i par antaret e familjes sime..... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Mar 2010 - 9:59

qe flas me ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Mar 2010 - 10:12

QE NUK FLAS ME DIKE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga **Jeta** Fri 5 Mar 2010 - 4:03

Qe jam nervoz.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Tonii Fri 5 Mar 2010 - 9:53

u be koh e gjate qe bie vetem shi [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Aristogata Fri 5 Mar 2010 - 9:54

qe na kan zen ethet e provimeve


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ardii Fri 5 Mar 2010 - 11:20

u be koh e gjat qe nuk jemi takuar
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Mar 2010 - 12:25

qe me flet e me flet por une mend sthem te ve Kam koh qe......... Icon_eek
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga kasperi Fri 26 Aug 2011 - 10:06

qe ende nuk kemi pire kafe bashke[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Emona Mon 29 Aug 2011 - 8:55

...Pa t'par ty vellacko??!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EpiKada Tue 30 Aug 2011 - 21:28

U be kohe e gjate qe ste degjoja !!!
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Durrsaku Tue 30 Aug 2011 - 21:48

qe ste kam pare
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Alisa Wed 31 Aug 2011 - 20:47

Qe jam e vetme ne kete bote,,,,,ndjenje e keqe.
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Durrsaku Wed 31 Aug 2011 - 20:48

Alisa shkruajti:Qe jam e vetme ne kete bote,,,,,ndjenje e keqe.
kush te paska lene vetem ty moj
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Alisa Wed 31 Aug 2011 - 20:49

personi i cili do doja une te ishte ketu
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Durrsaku Wed 31 Aug 2011 - 20:49

Alisa shkruajti:personi i cili do doja une te ishte ketu
epo perderisa nuk eshte ketu mos vuaj per nje njeri qe nuk e meriton
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Alisa Wed 31 Aug 2011 - 20:55

elvisi dr shkruajti:
Alisa shkruajti:personi i cili do doja une te ishte ketu
epo perderisa nuk eshte ketu mos vuaj per nje njeri qe nuk e meriton
Elvis,,e meritonte po s eshte me ne jete :qajjjjjj:
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Emona Fri 2 Sep 2011 - 2:33

....qe s'kam fol me ate geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Maksi Fri 2 Sep 2011 - 2:36

qe nuk te shof me
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Alisa Sat 3 Sep 2011 - 12:07

Qe skisha pi kaq shume sa sot.
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga tipi engjellor Tue 20 Dec 2011 - 1:03

qe te shkruaj....po koti sme kupton/....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Aristogata Fri 13 Jan 2012 - 10:10

u be shum kohe qe per cdo nate ne enderr me vjen
sikur te flas ti vetem hesht
pastaj te puth te perqafoj
ashtu si kurr nuk munda ne jete


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Daku Fri 13 Jan 2012 - 10:19

uu me rafte pika sa keq goca


U bo kohe pa kap skedine
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi