Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam koh qe......... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam koh qe......... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam koh qe.........

+35
fioll
Bukurosh-Djal
xhoni
T_o_n_i
Upps
Burrelsja
Arian 123
Malsori
Neta E
Єямєℓiиdå
Gladiola
Anakonda
Labja
Darius
Ariel
WebMaster
Shkembi
dajti modh
EMI
CuN@BosS/
Daku
tipi engjellor
Maksi
Alisa
Durrsaku
EpiKada
Emona
kasperi
Ardii
**Jeta**
sycka
ABC
Aristogata
Tonii
shqiponjia
39 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty U be shum kohe e gjate

Mesazh nga Vizitor Wed 16 Dec 2009 - 3:43

First topic message reminder :

U BE KOH E GJAT QE SJEMI PARE ......
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Mon 1 Sep 2014 - 6:10

e vras  mendjen per gjera koti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga qershicka Tue 23 Sep 2014 - 12:21

Kam kohe qe nuk kam qene ketej nga ky forum simpatik!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Oct 2014 - 3:30

Qe  nuk jam futur  mire se erdhe qershicka  Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Wed 15 Oct 2014 - 6:34

nuk mendoj me per te shkuaren

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Shkembi Sun 3 Feb 2019 - 7:59

Kam kohë pa ta dëgju zonin A..

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Feb 2019 - 4:46

Qe nuk kam qene ne plazh:P.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 5 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi