Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam koh qe......... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam koh qe......... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam koh qe.........

+35
fioll
Bukurosh-Djal
xhoni
T_o_n_i
Upps
Burrelsja
Arian 123
Malsori
Neta E
Єямєℓiиdå
Gladiola
Anakonda
Labja
Darius
Ariel
WebMaster
Shkembi
dajti modh
EMI
CuN@BosS/
Daku
tipi engjellor
Maksi
Alisa
Durrsaku
EpiKada
Emona
kasperi
Ardii
**Jeta**
sycka
ABC
Aristogata
Tonii
shqiponjia
39 posters

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty U be shum kohe e gjate

Mesazh nga Vizitor Wed 16 Dec 2009 - 3:43

First topic message reminder :

U BE KOH E GJAT QE SJEMI PARE ......
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 13 Jan 2012 - 10:35

Qe po ta lyp ene akoma sma ke dhone [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 10:40

Cun@Boss/ shkruajti:Qe po ta lyp ene akoma sma ke dhone [You must be registered and logged in to see this image.]
lyp lyp..se per ta dhon kam..hahhaha :541221: :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga dajti modh Fri 13 Jan 2012 - 10:41

qe sta kam lyp dreqo :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Shkembi Fri 13 Jan 2012 - 10:42

nelen tu lyp,po mere vet mer ti :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 10:44

dajti modh shkruajti:qe sta kam lyp dreqo :541221:
hahah edhe ti mo drryq...po pu sa eshte rradha..e a do kush nejnje me ulje cmimi..se kam shume ne rradhe qe presin...hahah he mi gra se sjam egoiste..i ndaj me shoqe...si kohe krize qe eshte...hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga dajti modh Fri 13 Jan 2012 - 10:48

EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:qe sta kam lyp dreqo :541221:
hahah edhe ti mo drryq...po pu sa eshte rradha..e a do kush nejnje me ulje cmimi..se kam shume ne rradhe qe presin...hahah he mi gra se sjam egoiste..i ndaj me shoqe...si kohe krize qe eshte...hahah
sa zemer te modhe qe ke eri Sumtilda :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 10:50

dajti modh shkruajti:
EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:qe sta kam lyp dreqo :541221:
hahah edhe ti mo drryq...po pu sa eshte rradha..e a do kush nejnje me ulje cmimi..se kam shume ne rradhe qe presin...hahah he mi gra se sjam egoiste..i ndaj me shoqe...si kohe krize qe eshte...hahah
sa zemer te modhe qe ke eri Sumtilda :541221: :541221: :541221:
po kot sme ke fiksim ti qomilo...amon re se spo mar dot fryme..sdi kujt me ju pergjigj me pare...pse re une e mbakam gjalle forumin...pra jam sa me i vu flaken ...se shkrepsen e mkate ne xhep ju kshtu.....hahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga dajti modh Fri 13 Jan 2012 - 10:55

EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:
EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:qe sta kam lyp dreqo :541221:
hahah edhe ti mo drryq...po pu sa eshte rradha..e a do kush nejnje me ulje cmimi..se kam shume ne rradhe qe presin...hahah he mi gra se sjam egoiste..i ndaj me shoqe...si kohe krize qe eshte...hahah
sa zemer te modhe qe ke eri Sumtilda :541221: :541221: :541221:
po kot sme ke fiksim ti qomilo...amon re se spo mar dot fryme..sdi kujt me ju pergjigj me pare...pse re une e mbakam gjalle forumin...pra jam sa me i vu flaken ...se shkrepsen e mkate ne xhep ju kshtu.....hahhaha
mire mi qetesohu i ka nota me hone keto gjona [TePuC] [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Jan 2012 - 11:00

qe njoh shumicen ne kete forum 3293509517
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Aristogata Fri 13 Jan 2012 - 11:03

U BE SHUM KOH E GJAT
QE SYT STI KAM PAR
NE ENDERR TI PUTH QERPIKET E ZINJ
HARROVE QE DIKUR KE DASHUR NJE VAJZE
APO PERGJITHMONE HARROVE DASHURINE?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 11:10

qe skisha fol me momen time...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 11:12

Edhe une qe skisha fol me yllin time...Emin [TePuC]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 11:13

Ariel shkruajti:Edhe une qe skisha fol me yllin time...Emin [TePuC]
haha mome, je tu me povoku keq me kto foto..amon se skam ilacet me vete..hahha nice mome..nice..qenke saxy qamet ti mi...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 11:17

O lene mo njeli saxy ke mu hahahahaaaaaaaaaaaaaaa
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 11:23

Ariel shkruajti:O lene mo njeli saxy ke mu hahahahaaaaaaaaaaaaaaa
o mome, ca ka ai me cercaf afer teje..se ti ka ngul syte keq me duket..hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 11:26

se di ri hahahahahaa...ska pa naiher bjonde me sy mduket :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 11:26

Ariel shkruajti:se di ri hahahahahaa...ska pa naiher bjonde me sy mduket :541221:
normal mo..grat e veta me cercaf deri ne fund komeve..i ben pershtypje....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 11:28

Oooo zooot ca kam pa atje ri.....mooos o zot...me mire buke e djath e shqiptar sesa flori e diamante me sheikun per burre....
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 13 Jan 2012 - 11:31

edhe sa duet me ja lyp qomiles qe tma japi [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 11:46

Ariel shkruajti:Oooo zooot ca kam pa atje ri.....mooos o zot...me mire buke e djath e shqiptar sesa flori e diamante me sheikun per burre....
hhha ca thu mi..sa qesh tu thone,, me rafte nej sheik kshtu perballe..jarebi..shyqyr qe spaskam thone..hahahha pse mome..rob te egjer eee
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga dajti modh Fri 13 Jan 2012 - 11:50

qe skam nderru arome lulesh :541221: cgela me karafilen :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 11:50

jooo mi...kur te marresh sheikun duhet te bish dakort te duash dhe te respektosh tre grate e tjera qe ka ai...te mbulohesh koke e kembe...dhe te blesh cte duash por gjithmone ne pranine e burrit dhe ti shofi vetem burri ne shpi :541221:

per zotin kam rastis ke dyqani i Louboutin ku bleva canten...ishte njoni me tre gra...njona po provonte nje pal sandale me swarovski...dy te tjerat prisnin urte e urte...me canta Louis Vuitton e chanel mi...po qe vinin nje ere djerse qe me asfiksuan...kurse burri...dmth ai parelliu nji gjo e shemtut si me qen vlla me majmunin...e me ate galabijen e gjate e te bardhe dhe me shapka...e kishin si kostum hahahahahaa...po sa te bukura i kishte zgjedh nuset se...po ce do pare mes injrances aman....
kur i kam pa...i kam thon burrin...te keqen e synit te bukur qe t'kom...ma mire buk e djath se kshu...
he me tha...i shef mi gru...nji ky osht sheiku hahahahahaaaaaaa :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 11:54

Ariel shkruajti:jooo mi...kur te marresh sheikun duhet te bish dakort te duash dhe te respektosh tre grate e tjera qe ka ai...te mbulohesh koke e kembe...dhe te blesh cte duash por gjithmone ne pranine e burrit dhe ti shofi vetem burri ne shpi :541221:

per zotin kam rastis ke dyqani i Louboutin ku bleva canten...ishte njoni me tre gra...njona po provonte nje pal sandale me swarovski...dy te tjerat prisnin urte e urte...me canta Louis Vuitton e chanel mi...po qe vinin nje ere djerse qe me asfiksuan...kurse burri...dmth ai parelliu nji gjo e shemtut si me qen vlla me majmunin...e me ate galabijen e gjate e te bardhe dhe me shapka...e kishin si kostum hahahahahaa...po sa te bukura i kishte zgjedh nuset se...po ce do pare mes injrances aman....
kur i kam pa...i kam thon burrin...te keqen e synit te bukur qe t'kom...ma mire buk e djath se kshu...
he me tha...i shef mi gru...nji ky osht sheiku hahahahahaaaaaaa :541221:
hhahah si te zhadja mome..qe ziheshin grate per nje pale vathe..hahha po ca sheiku mi gru..po une do mar nej super bos..qe te me trajtoje si nje princeshe mi gru...po une sheikut i bej vallen me shpata mi..ja heq mendjen..pastaj o mu ose asnje tjeter..hahah sa ti fus ne dore ato puset e naftes qe ka mes shkretetires..hahahpastaj jet o jet ne Barcelone...hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 12:01

Ashtu po....po sja merr dot leket poshtersirave jo... hahahahahaaa
ata kishin nje ligj...grave te huaja qe martoheshin me emirat ja benin nenshtetesine emirate...kurse meshkujt e huaj qe martoheshin me emirate nuk ja benin..te zgjuar ne kete pike hahahahahaaaaa.... gjakun e huaj nuk e bejne emirat :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 13:17

Ueeeeeeeeee u bo kohe e gjate qe nuk e kisha pa Kac Cipin...
Po e shof ke Zone e lire ke Arjan Cani...
E kam pas shok klase dreqin...mas banke hahahahahahaa...
Po e paska marr mosha perpara...per 43 shume ka ec... 00027003
Ai qerosi ke syza
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Darius Fri 13 Jan 2012 - 13:25

Mome ate kisss i cik mi se un ben kohe pa te kisss [ZbarDh DhemBet] [ZbarDh DhemBet]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Fri 13 Jan 2012 - 13:27

Ho praaaaa...pranej m'ka ngel nji faqe bosh mu :| 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 13 Jan 2012 - 13:38

Qe njelem nven numro (tongueout)
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga EMI Fri 13 Jan 2012 - 13:39

Cun@Boss/ shkruajti:Qe njelem nven numro (tongueout)
e thesht mo leviz nga vendi..edhe numero prap..hahaah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Ariel Mon 16 Jan 2012 - 3:45

Qe skam pa Mimoza Llastica...me kujton fiks femijerine time.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Labja Mon 16 Jan 2012 - 3:49

qe sjam kethyer ne atedhe
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Maksi Mon 16 Jan 2012 - 3:51

Qe jetojme ne dhe te huaj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga **Jeta** Fri 20 Jan 2012 - 7:22

Qe nuk po bisedoja me dike.
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Wed 15 Feb 2012 - 3:55

U be kohe e gjate qe ste shoh me,se me ka marr malli jo per gja.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 18:32

Perseri nje tem tjeter duke filluar me fjalen
Kam koh qe...........
Kam koh qe nuk te kam pare.............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Gladiola Wed 16 May 2012 - 21:15

Kam kohe qe,mezi po pres te filloj plazhin celebrate005
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Thu 17 May 2012 - 6:07

kam koh qe po pres te mbaroj shkollen dhe te filloj pushimet verore

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 17 May 2012 - 22:54

Sdu me fol me njonin
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Anakonda Fri 18 May 2012 - 0:00

dua te te shpreh dashurin,por frika e shpirtit nuk po me lejon

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Jun 2012 - 19:29

Kam kohe qe mendoj dicka te re ne mendime gjithmone me forumin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam koh qe......... - Faqe 2 Empty Re: Kam koh qe.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi