Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin

2 posters

Shko poshtë

Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin Empty Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin

Mesazh nga Emona Thu 17 May 2012 - 22:57



Rënia në një kategori më poshtë është gjithmonë e dhimbshme për lojtarët e një skuadra futbolli, e aq më tepër kur bëhet fjalë për kapitenin e skuadrës.

Skuadra holandeze, De Graafschap ra matematikisht një kategori më poshtë, pas barazimit 1-1 me Den Bosch. Pas këtij rezultati, kapiteni i skuadrës, Roger Meijer ndjen peshën më të madhe të fajit dhe të përgjegjësisë.

Ai ulet në fushë, e në portret duket qartë hidhërimin për rezultatin. Por për ta ngushëlluar mendon vajza e tij, jo më shumë se 6 vjeç. Vogëlushja bjonde, me një fanelë të skuadrës së babait të saj, futet në fushën e gjelbërt dhe mundohet të ngushëllojë të atin, me njërën dorë në sup e “dy fjalë”.

Pamjet po qarkullojnë në Holandë duke i bërë jehonë magjisë së futbollit, si një sport që duhet të ngjallë gjithmonë gëzim…tek e fundit, gjithmonë ka një fitues, por edhe një humbës.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin Empty Re: Skuadra bie nga kategoria, vogëlushja ngushëllon të atin

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:25

o zot cfar femije i lezetshem qe qenka....sa fmij i zgjuar(ka per tu ber krah prinderve kur te rritet kjo vajz)
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi