Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)

2 posters

Shko poshtë

Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)  Empty Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)

Mesazh nga Binni Fri 18 May 2012 - 21:41

Reperi me famë botërore, Jay-Z, ka komplimentuar Rita Orën për hapat e parë të karrierës së saj, duke thënë se entuziazmi i saj dhe talenti do ta bëjnë atë një prej këngëtareve më të mira të së ardhmes.
Jay-Z ka folur për Ritën në kuadër të fushatës VEVO Lift UK, duke e quajtur Ritën yll. Këngëtarja shqiptare është e kontraktuar me ‘labelin’ ku Jay-Z është boss, Roc Nation.
“Për herë të parë e kam parë në Neë York. Ajo ishte aq e mirë, shfaqi entuziazëm të pa parë. Në një moment ajo kërcen nga skena, ndez publikun dhe kjo e bën atë fantastike”, ka theksuar Jay-Z. /

Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)  Empty Re: Jay-Z: Rita Ora, yll i të ardhmes (video)

Mesazh nga Anakonda Sat 19 May 2012 - 18:04

u shkrifshin yjet o zot,kujt i duket vetja yll

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi