Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vazhdo me një këshillë! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vazhdo me një këshillë! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazhdo me një këshillë!

+9
EMI
Arabela
Maksi
Anakonda
Shkembi
Alberti
Emona
Ariel
WebMaster
13 posters

Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga WebMaster Sun 20 May 2012 - 4:30

Asnjëherë mos luaj me ndjenjat e të tjerëve, sepse ti mund t'a Fitosh "Lojën" por mund të humbësh dikë që ndoshta të ka deshur sinqerisht...!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Mon 21 May 2012 - 6:44

Mos i bej burrit gerr verr moj.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Emona Wed 23 May 2012 - 12:20

Mos nderprit kurre dike qe po mundohet te te shprehe respektin. Mos i fut hundet ne gjdo gje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Alberti Wed 23 May 2012 - 12:22

Jeto jeten ashtu sic do vet.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Shkembi Wed 23 May 2012 - 12:23

Mos lejo kurre te te shkelin lirine tende.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Emona Wed 23 May 2012 - 12:35

Jeto një jete te mire dhe te ndershme.
Me vone kur te plakesh mund te shijosh kujtimet.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga WebMaster Sun 27 May 2012 - 5:53

Mos ndrysho kurre per dike sepse me ne fund nuk do ja vlej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Alberti Tue 29 May 2012 - 10:04

Kujdes cfare del nga goja jote, sepse kush hesht, shpeton, prandaj duhet te flasesh vetem ate qe te ben dobi.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 4:59

po te shpresosh tek te tjeret;do ngelesh pa gje;me mir me forcat e tua

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 0:22

Mos e mbaj koken mbrapa...
E shkuara lere te ngelet vetem nje kujtim...
Bej nje plan per jeten tende dhe fillo te planifikosh rrugen qe duhet te ndjekesh per te arritur synimin tend.
Neutral
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Tue 5 Jun 2012 - 2:07

thjesht ji vetvetja;dhe kurre mos e ul veten para se te tjereve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 21:11

Mos pi asnjehere cigare dhe alkool.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Maksi Tue 5 Jun 2012 - 22:01

mos u ekspozo ne diell ne oret e mesdites
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 22:23

Mos i mba shume syte ne celular se te streson pastaj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Tue 5 Jun 2012 - 22:29

edhe nese te shkelin me kembe pameshire;ti vazhdo perprara sesa te rrish e mbyllur ne kete erresire

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Maksi Tue 5 Jun 2012 - 22:29

mos me ler ta pij kafen vetem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 22:32

po ma bej nje here te pakten.. dhe e pime bashke juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 1:21

mos e nenvlereso kurre veten;ku i dihet ne nje te ardhme mund te behesh ai/ajo qe ke enderruar gjithmone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Wed 6 Jun 2012 - 8:20

asnjehere nuk e bej juhjjjjj


bashkebisedo me shume me antaret se do ndjehesh me mire.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 22:47

askujt mos i beso,se po te thon te verrteten;sepse asnje nuk te don me shum se veten...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Arabela Wed 6 Jun 2012 - 22:50

bej nje liste me anet pozitive dhe anet negative para se te vendosesh apo besh dicka,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 0:05

mo qaj para dikujt sepse kjo tregon se ke nevoj per te folur me dike dhe te ndjejne meshire te tjeret

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Thu 7 Jun 2012 - 0:28

Mos qaj para dikujt sepse ta merr per dobesi... por ...ate qe do e nxjerresh me lot nxirre me fjale para tjetrit...
Vetem nenes tende i dhimbsesh sot, askujt tjeter...te tjeret e thone fjalen e dhimbsur me goje...me shpirt ta thote vetem nena.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 17:05

mos shpreso se do te te ndihmoj dikush;pasi te gjith te kthejn shpinen kur ti ke nevoj per ta;me mir vazhdo e vetme perpara

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Thu 7 Jun 2012 - 22:09

Une i kam kaluar ne jete te gjitha...po ta le si keshille dhe ty...
Kujdes me sinqeritetin e tepruar...nese cdo gje e sheh me dyshim kjo te ben mos te gabosh...sa here te thone dicka dhe te bejne dicka peshoje si ne anen pozitive si ne anen negative...te jesh e pergatitur per cdo gje...dhe merr ate qe te duket me e pershtatshme...


Mbaje vath ne vesh...bli sa me shume...por mos shit. ;)
(sinqeritetin mbaje si virtyt me njerezit e shpirtit, me te tjeret bej kujdes se ta marrin per dobesi.)
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Maksi Thu 7 Jun 2012 - 22:13

mos u mendo shume se te dalin thinja
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 0:49

Mos i lejo gjuhes sate te flase para mendijes tende....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 0:57

se vure qe se vure ate foton tende qe un e dashuroj
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Fri 8 Jun 2012 - 2:14

Mos rri shume ne diell se do te rripet hunda.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 20:36

mos beso tek asnje djal;mos e lej veten ne duart e nje mashkulli;sepse gjithmon perfundon ne vendin e gabuar

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Fri 8 Jun 2012 - 21:23

Per mua ishte ajo ? j.i/.n
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga An0nim Fri 8 Jun 2012 - 21:59

Kurr Mos thuaj Kurr !!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Space Fri 8 Jun 2012 - 22:39

Mos duaj askend me shume se veten
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 22:41

mos u lut per paqe perderisa mekatet nuk te lejn rehat....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Sat 9 Jun 2012 - 11:08

Mos i bej tjetrit ate qe nuk do te ta bejne ty...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Intriganti Sat 9 Jun 2012 - 11:12

mos perserit gabimet e mia se eshte dy here me e rende!
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Ariel Sat 9 Jun 2012 - 11:45

Mos perserit gabimin dy here se pastaj quhet faj...
Nese gabimi falet, faji ndeshkohet.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 16:42

edhe nese humbet nje njeri te dashur te jetes tende;vazhdo perpara se dhimbja e atij personi te forcon gjithnje e me shume

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdo me një këshillë! Empty Re: Vazhdo me një këshillë!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi