Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri - Virgjeri ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri - Virgjeri ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuri - Virgjeri ???

+6
Єямєℓiиdå
LaDescarada
seriozi
suajla
Robi dashuris
WebMaster
10 posters

Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Feb 2013 - 4:27

Duke lexuar tem nje forum disa gjera me ra ne sy kjo teme edhe mu duk interesante lexojeni mire pastaj jepni nje keshill apo mendimin tuaj.
Nuk e di a eshte e hapur si teme, por doja te pyesja disa prej jush ne lidhje me diçka, dhe te shoh cfare mendimi keni ne lidhje me nje histori timen. E cila po me mundon paksa, dhe kam nevoje te di sa me shume. Po ju shpjegoj atehere, u be nje kohe qe kam njohur nje djale, jemi te lidhur..gjithcka shkonte shume mire ne fillim, ishte i dashur, i respektueshem, shakaxhi, dhe shume i dhen mbas meje. Kaloj nje far kohe, dhe vendosem qe duhet te vinim ne dijeni familjet, prinderit dmth. Ok, cdo gje ndodhi sic e planifikuam, familjet u njohen, miratuan lidhjen tone, dhe cdo gje shkoj shume mire. Mirepo, elementi qe po me preokupon, eshte qe une e kisha ruajtur virgjerin time shume gjate, dhe me kte djale ndodhi per here te pare, me dha aq shume siguri dhe ndihesha aq mire me te saqe u ndjeva gati per te hedhur hapin...... Nje hap qe u hodh, por qe pyes veten ndonjeher a u nxitova? Sepse, shoh ndryshime nga djali, ne sjellje, mbas kti hapi qe u krye. Domethen, nuk eshte me aq i sjellshem, here here me duket sikur me ben presion, sepse tani i duket sikur me ka ne dore. Akoma me keq, eshte qe dhe familja e tij nderhyn shume mes nesh, dhe ai mbron ata ne vend qe te me mbroj mua. Eshte edhe shume xheloz. Prisja qe te ndihej krenar per mua dhe te me donte me shume mbas kesaj, por jo.... ndodhi e kunderta! Ndoonjeher pyes veten, sa duhet te duroj keshtu ??? Duhet te me poshteroj dhe une te duroj vetem sepse ju dhash atij dhe tani skam cfare te bej ??? E kam friken qe s'mund te lidhem me dike tjeter pas tij, prej humbjes se virgjerise tani.


Juve cfare mendoni e me keshilloni ?Edituar për herë të fundit nga Klea në Tue 5 Feb 2013 - 9:45, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Robi dashuris Tue 5 Feb 2013 - 8:34

virgjeria nuk esht morali i njeriut, karakteri, dinjiteti esht per njeriun ne tersi...
nuk duhet ta marim si krenari nese jemi te virgjer...
virgjerin e ke edhe iken, morali te mbetet nese je e moralshm.
dicka qe un as nuk e kam vlersuar as nuke vlersoj virgjerine tek nje femer...
sepse nje femer mund te jete dashuruar marrezisht me nje cun edhe e humbet virgjerine. virgjeria esht pjese e trupit edhe jo moralit.

vetem shqipetaret e vlersojne virgjerine si te ishte e shenjte....

vendet tjera as qe behet fjale te te pyes njeri je apo sje e virgjer.
un kam jetuar 11 vite ne greqi, edhe kur dashurohen dy persona, momentin qe ua bejne me dije familjeve te tyre, edhe familja e cunit e pyet ate, goca qe ti don edhe don qe ta kesh per grua esht apo nuke sht e virgjer? edhe nese esht e virgjer nuk ta pranojne ne shtepi... ngaqe ajo femer nuk esht e pelqyer nga te tjeret.. por duhet te ket shkuar me 1 apo 2 persona qe ta lejoje familja ne shtepi.

e sa per ate cunin ka qen thjeshte nje dashuri kenaqesie momentale, ka thyer vetem ate deshiren qe e ka grryer nga brenda...

Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty ASGJE SIA VLEN PER DICKA TE HUMBUR .....VAZHDO PERPARA DHE DO BESH NDYSHIMIN.....

Mesazh nga suajla Mon 25 Mar 2013 - 10:18

edhe un ka kaluar te themi te njejten situate eshte e veshtire por ti nese vertete e ndjen veten te forte per te vazhduar ec sia vlen te mendosh per gjera qe sia vlen nqs nje njeri te do , te do per ate qe je dhe jo per ato qe ke kaluar apo ske virgjeria sia vlen qe ne ditet e sotme as te permendet pikesepari duhet te hiqet ky mendim qe te themi e degjoj shum shpesh ne shoqerine time qe para 2 vjetesh ishin kunder cdo femre te tille por erdhi dita qe ato vete ja hapen vendin ne rrethin e tyre 2 personave qe me te vertete kishin kryer marrdhenie por qe ne realitet kuptuan qe virgjeria s'esht dhe ska per te qene kurre nje pike e forte qe nje femer me inteligjence e zgjuarsi mund ta perdor jane shume arme per te luftuar ne betejat e dinjitetit virgjeria duhet te harrohet mbas 2 vjet prej ndares kam 5 muaj qe njihem me nje djale ...........dhe ia vlen te ecesh mos u pendo kurr per asgje qe ben nese gabon kurre mos i quaj gabime por gjithmone mesime atehere e kupton se sa meson.......meso prej gabimeve te tuaja dhe do e shikosh si ndyshojne gjerat ki beshim kurajo dhe vazhdo [smile_1]

suajla
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : averywhere i want
Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : dancing/readind/actring

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga seriozi Tue 26 Mar 2013 - 5:00

Une per veti nuk mund ti quaj njerez ata meshkuj qe nje femer e vleresojne vetem ne baze te virgjinitetit. Morali i nje femre nuk matet me virgjinitetin e saj.
Po te isha ne vend tendin do ti thoja diten e mire dhe vazhdo jeten se jeta eshte e gjat nuk ja vlen me jetu me nje person qe mendon se te ka ne dore dhe mundet me ba me ty qka te doje: Te beje presion, nderhyn familja e tij, e shume gjera qe me heret nuk ka guxuar mi ba.
Ky person po mendojka: se pasi ka bere marredhenie seksuale me ty, dhe tashme masi e ke humb virgjinitetin me ta, tashme nuk ki qka ban, nuk ki ku shkon se nuk te merr kerkush, je e imja baj qka du me ty se tash nuk je ma e virgjer, nuk te don asnje djal tjeter.
Asht mire mi tregu ktij çuni qe edhe pse ma nuk je e virgjer nuk mundet me te konsideru sikur sherbetore, por duhet me te respektu ashtu siq te ka respektu ne fillim. nese deshiron te ndryshoj perseri jepi nje shance nese nuk don me ndrysho me mire mu largu prej atij personi se sa me jetu tane jeten e mos mu kan rahat kurre. Kurre asnje femer nuk duhet te pikellohet per arsye qe nuk eshte e virgjer. Sepse qdo femer qe eshte ne rruge te drejt eshte e barabart me ato femra qe kane statusin e qiknis.

Sidoqoft ky eshte mendimi im, ndoshta disave nuk mundet me ju dok mire por kshtu mendoj se eshte me se miri.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Mar 2013 - 9:11

Kam pershtypjen se pergjigjia ime nuk do te pelqente ketu.
Sidoqofte doja te uroja "Miresevjen ne jeten reale".
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga LaDescarada Fri 29 Mar 2013 - 22:03

me pelqen pergjigja e seriozit...dhe sa do qe pom qudit dhe e ilirit...

ky eshte realiteti qe ndodh...nese ki fat nuk te ndodh kjo gje!!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga LaDescarada Fri 29 Mar 2013 - 22:04

po dhe me vjen shum keq per ty vajze qe te ka ndodh kjo gje....dhe nuk di met jep keshill sepse as vet sdo dija qka me boo eeww eeww
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Mar 2013 - 22:06

Mesim i jetes, zhgenjim, ai djale nuk e ka dashur vertete, se po ta donte do ndjehej krenar qe ka gjet thesar, se sot shume rrall i gjen.
Por ne fund eshte humbja e atij, e kjo sduhet me pas frike se spo gjen dike tjeter, do gjej se cke me te, se sot ka njerez qe ket punen e virgjerise nuk e kan dhe aq problem.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Arian 123 Sat 30 Mar 2013 - 7:34

Dashuria eshte e kohes,virgjeria eshte primitive.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:35

Vertet po me cudit fakti qe "Virgjeria" eshte akoma nje faktor shqetesues per shoqerine tone...Doja te thoja qe nje femer duhet te kete vetvleresim mbi te gjitha dhe te doje veten e saj me gjithe difektet qe mund te kete mbi gjithcka, vetem ne kte menyre do te respektohet dhe vleresohet per ate qe eshte, jo cfare posedon..
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:20

Sweetheart shkruajti:Vertet po me cudit fakti qe "Virgjeria" eshte akoma nje faktor shqetesues per shoqerine tone...Doja te thoja qe nje femer duhet te kete vetvleresim mbi te gjitha dhe te doje veten e saj me gjithe difektet qe mund te kete mbi gjithcka, vetem ne kte menyre do te respektohet dhe vleresohet per ate qe eshte, jo cfare posedon..


Me se e vertete. Dhurt
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 8:55

girly04
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga seriozi Tue 2 Apr 2013 - 10:52

Sweetheart shkruajti:Vertet po me cudit fakti qe "Virgjeria" eshte akoma nje faktor shqetesues per shoqerine tone...Doja te thoja qe nje femer duhet te kete vetvleresim mbi te gjitha dhe te doje veten e saj me gjithe difektet qe mund te kete mbi gjithcka, vetem ne kte menyre do te respektohet dhe vleresohet per ate qe eshte, jo cfare posedon..
Nese e dashuron nje femer duhet ta duash ashtu siq eshte, me te "mirat dhe te kqijat" qe i ka.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 12:15

seriozi shkruajti:
Sweetheart shkruajti:Vertet po me cudit fakti qe "Virgjeria" eshte akoma nje faktor shqetesues per shoqerine tone...Doja te thoja qe nje femer duhet te kete vetvleresim mbi te gjitha dhe te doje veten e saj me gjithe difektet qe mund te kete mbi gjithcka, vetem ne kte menyre do te respektohet dhe vleresohet per ate qe eshte, jo cfare posedon..
Nese e dashuron nje femer duhet ta duash ashtu siq eshte, me te "mirat dhe te kqijat" qe i ka.
Ne te thene dhe ne te bere eshte ne mes nje det i tere, i thohet nje fjale, Seriozi...Me gjithe respektin per ju, por mendoj qe edhe ju do donit me shume nje femer me karakter dhe te pavarur por qe kerkon respekt nga ju ne vend te meshires dhe vartesise, do thoja une! (Me korigjo te lutem nese e kam gabim) juhjjjjj
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Malsori Wed 3 Apr 2013 - 7:10

Ka kaluar tash koha e Virgjeris tash ka ardh koha e dashuris
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga seriozi Wed 3 Apr 2013 - 11:06

Sweetheart shkruajti:
seriozi shkruajti:
Sweetheart shkruajti:Vertet po me cudit fakti qe "Virgjeria" eshte akoma nje faktor shqetesues per shoqerine tone...Doja te thoja qe nje femer duhet te kete vetvleresim mbi te gjitha dhe te doje veten e saj me gjithe difektet qe mund te kete mbi gjithcka, vetem ne kte menyre do te respektohet dhe vleresohet per ate qe eshte, jo cfare posedon..
Nese e dashuron nje femer duhet ta duash ashtu siq eshte, me te "mirat dhe te kqijat" qe i ka.
Ne te thene dhe ne te bere eshte ne mes nje det i tere, i thohet nje fjale, Seriozi...Me gjithe respektin per ju, por mendoj qe edhe ju do donit me shume nje femer me karakter dhe te pavarur por qe kerkon respekt nga ju ne vend te meshires dhe vartesise, do thoja une! (Me korigjo te lutem nese e kam gabim) [You must be registered and logged in to see this image.]
Gabim nuk je hiq.
Por me sa kuptova une po don me than se nese nje femer ka humb virgjinitetin nese behet me dikan tjeter ai nuk do ta respektoj por do ta kshyre me ni sy tjeter sikur i vjen gjina per ta mu kan ajo e varur nga ai , gjithmon qfare ti thon, kinse te kam marr une ty me te "meta" tash sguxon me foel hiq.

nese ke mendu kshtu ashtu une per veti sjom, une me ni femer mund te bej nese me respekton dhe do ta respektoj.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:37

esht e vertet pergjigja e ketyre siper po qe do pasi ka akoma nga ato meshkujt qe nuk e dun nusen nese nuk esht e ndershme..masanej clloj dashurie qenka kjo kur u dashka nusja e ndershme...per qe x at pun me i pa dashurin per neshmerin e un burrin e nershem e du siq jam e vetttt perndryshe se du

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri - Virgjeri ??? Empty Re: Dashuri - Virgjeri ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi