Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pierce Brosnan sërish spiun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pierce Brosnan sërish spiun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pierce Brosnan sërish spiun

2 posters

Shko poshtë

Pierce Brosnan sërish spiun Empty Pierce Brosnan sërish spiun

Mesazh nga Emona Mon 21 May 2012 - 5:59

Pierce Brosnan do të kthehet sërish në ekranin e madh, në rolin e një spiuni, të ngjashëm me James Bond që e bëri të famshëm në mbarë botën.

Aktori do të interpretojë në filmin “November Man”, bazuar në novelën e spiunazhit të shkrimtarit Bill Granger, xhirimet e të cilit do të nisin së shpejti.

Filmi tregon historinë e një ish-operativi të CIA-s (Brosnan), që kthehet në terren për një mision personal dhe e gjen veten përballë ish-nxënësit të tij, në një lojë spiunazhi ku përfshihen zyrtarë të lartë të administratës amerikane dhe presidenti i zgjedhur rus.

Në këtë film do të interpretojë edhe aktori i ri Dominic Cooper, i njohur për performancën në “Mamma Mia”, ndërkohë që regjia do t’i besohet Roger Donaldson, i njohur për filmin “Dante’s Peak”.

Ideja për këtë film lindi nga vetë Brosnan, i apasionuar pas novelave të Granger dhe produksioni do të mbajë firmën e kompanisë së tij kinematografike “Irish Dream Time”.

“’November Man’ ka qenë pasioni im dhe i kompanisë sime. Mezi po pres të punoj me Roger dhe Dominic për të bërë një film të madh”, është shprehur Brosnan.

Ish-agjenti 007 ka lënë të kuptohet se, nëse filmi në fjalë do të ketë sukses, atëherë ai mund të pasohet nga episode të tjera duke u bazuar në sagën best-seller të Granger.Pierce Brosnan sërish spiun Pierce-Brosnan

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pierce Brosnan sërish spiun Empty Re: Pierce Brosnan sërish spiun

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:17

si nuk lodhen duke spinuar disa njerez
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi