Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni

3 posters

Shko poshtë

 Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni Empty Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni

Mesazh nga Emona Wed 23 May 2012 - 6:10

Eshtë cilësuar “i çmendur” akti i kryer nga një burrë 41-vjeçar, në Breshia të ITalisë, i cili i ka fluturuar nga ballkoni i katit të gjashtë të shtëpisë dy djemtë e tij, 14 muajsh dhe 4 vjeç, nën presionin e lartë të të qenit i papunë.Ngjarja ekstreme, mësohet se është shoqëruar më pas, edhe me vetëvrasjen e tij, duke u hedhur pas fëmijëve edhe ai vetë nga ballkoni.Marco Turrini, mësohet se quhej viktima, i cili ka patur një grindje me gruan e tij, infermiere me profesion, për shkak të problemeve ekonomike, pasi gjendej thuajse prej një viti i papunë.

Gjë e cila mesa duket e ka bërë atë të kalojë deri në çmenduri.

Dikur me punë si agjent reklamash, ai po ndihmohej financiarisht nga vëllai i tij, por duket se kjo e kishte lodhur shumë psikologjikisht.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni Empty Re: Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni

Mesazh nga Ariel Thu 24 May 2012 - 3:33

Sipas meje jo vetem papunesia..o dhe gerr verret e gruas e kane cuar deri ne ate pike....
Amon jan ca gra qe ne vend qe te te behen mbeshtetje, ta nxijne jeten me sherre ...e nerva jane te shkretat pastaj....
Sidomos me ta permend gruja lekun...qe une po te mbaj e po te ushqej....po ta perplasesh e ta varesh pra....
Them ka qene kjo e dyta me shume...po aq keq sa ka hedhur dhe femijet...gjynah...
E te rrije gruaja e te mbaje veten ajo tani...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni Empty Re: Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 17:20

qenka budalla;po si hidhen femijet nga ballkoni per nje vend pune;tashi e ke knaq rri me mirre pas hekurave sesa te rrish me njerezit e tjere;nuk i kuptoj ca njerezish jan keto????/
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni Empty Re: Humbet punën, hedh fëmijët nga ballkoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi