Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dobësohet, modelja pushohet nga puna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dobësohet, modelja pushohet nga puna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobësohet, modelja pushohet nga puna

2 posters

Shko poshtë

Dobësohet, modelja pushohet nga puna Empty Dobësohet, modelja pushohet nga puna

Mesazh nga Emona Wed 23 May 2012 - 6:44

Sidney, 23 maj 2012, NOA- Nuk ndodh shpesh që një modele e cila dobësohet të pushohet nga kompania e saj, por kjo ka ndodhur.

Ricki Lee Coulter, për vite të tëra modele e koleksionit të të brendshmeve Hold me Tight, u zëvendësua nga kompania sepse nuk kishte më format e saj.

Një nga shtëpitë e modës në Australi është në kërkim të një modeleje sepse, Ricki Lee Coulter nuk është më e përshtatshme për të prezantuar koleksionin e Hold me Tight.

Siç raporton noa.al, Coulter është dobësuar aq shumë sa që nga një prerje numër 14 ka përfunduar në një masë numër 8.

Mësoht se Ricki vitin e kaluar nisi një dietë të re dhe një regjim fitnesi, i cili ia ktheu trupin e saj në skeletor.

a.y/noa.alDobësohet, modelja pushohet nga puna Ricki-Lee-CoulterDobësohet, modelja pushohet nga puna 1223

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dobësohet, modelja pushohet nga puna Empty Re: Dobësohet, modelja pushohet nga puna

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 5:50

kjo si me qen anoreksike se ska mundsi ndryshe
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi