Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të!

2 posters

Shko poshtë

Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të! Empty Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të!

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 10:55

Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të! 26S-Showbiz_Biznesmeni_i_ofroi_aktores_nje_milion_dollare_per_te_kaluar_naten_me_te

Edhe pse karriera e saj në film është vetëm në fillimet e saj, duket se ajo ka statusin e yllit të Hollywoodit.
Aktorja 32-vjeçare Kelly Brook gjendet në Kanë, ku është duke qëndruar tani për tani, dhe ka marrë një ofertë shumë të veçantë: një biznesmen francez i ofroi asaj një milion dollarë për të kaluar natën me të!

Siç e citon Koha të përditshmen britanike “The Mirror”, biznesmeni ka ‘fluturuar’ në vendin ku Kelly ishte duke xhiruar një editorial dhe i bëri pyetjen e pazakontë. Milioneri francez, për të cilin dihet vetëm se quhet Frederic, ka dashur që Kelly të përsërisë fatin e Demi Moore.

Për ata që nuk u kujtohet, në filmin “Indecent Proposal” një pasanik, ofron Demi Moore të njëjtën sasi të parave për ta kaluar natën me të. Pjesën tjetër të historisë ndoshta edhe e dini, por Kelly, tani në botën reale ka mbetur tërësisht e habitur!

Mendoi fillimisht që ishte një shaka, por Frederic ishte këmbëngulës. Së fundi, sigurimi i hotelit ku e mrekullueshmja Kelly xhiroi një editorial e ka shoqëruar nga hoteli. Disa orë më pas Kelly ka ecur mbi qilimin e kuq në Cannes!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të! Empty Re: Biznesmeni i ofroi aktores një milion dollarë për të kaluar natën me të!

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:06

sa te poshter qe jan keta meshkujt;donzhuana me then te drejten...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi