Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video)

2 posters

Shko poshtë

Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video) Empty Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video)

Mesazh nga Emona Mon 28 May 2012 - 3:18

Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video) F.0528151435962_m

Raporti për këtë rast në “Miami Herald” fillon me këtë fjali: “Skena është e tmerrshme, si në filmin për Hannibal Lecterin". Por, çfarë ndodhi në Miami?

Policia ende nuk e di se si dy burra hasën në njëri-tjetrin. Deri tash supozohet se njeriu i sulmuar ishte i pastrehë, ndërsa kanibali rastisi në të. E tërë ngjarja zhvillohet nën një mbikalim, në një vend të paraparë për këmbësorët.

Sulmuesi ishte lakuriq, e rrëzoi të pastrehun për toke dhe nisi t’ia hante fytyrën. Skenën e tmerrshme e ka parë një kalimtare, e cila ka alarmuar policinë.

Pas mbërritjes në vendngjarje, policia qëllon njeriun që hante fytyrën e dikujt tjetër! Megjithatë, siç shkruan “Miami Herald” - ndërtesa e së cilës nuk është larg vendngjarjes - kanibali nuk ndalonte. Pas kësaj policia shtie më shumë plumba në të.

Viktima është duke luftuar për jetë në spital. Siç raporton CBS Miami, viktima ishte pa hundë dhe pa kokërdhokët e syve. Thuhet se viktima nuk ka pothuaj fare fytyrë! /Telegrafi/Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video) Empty Re: Tmerr në Miami: Kanibali e ha njeriun midis rruge (Video)

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:26

o spaska njerez mort aty ku ka ndodhur kjo ngjarje....e tmerrshme sa gjynah

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi