Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Harrojne” qe ishin bere milionere! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Harrojne” qe ishin bere milionere! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Harrojne” qe ishin bere milionere!

2 posters

Shko poshtë

“Harrojne” qe ishin bere milionere! Empty “Harrojne” qe ishin bere milionere!

Mesazh nga Emona Sun 3 Jun 2012 - 23:06

Nje çift nga Britania e Madhe, zbuloi se kishte fituar nje loto me vlere 1 milion paund, kuponin e te ciles e mbante per me shume se dy muaj te ngjitur me magnete ne siperfaqen e frigoriferit, pa e ditur vleren e tij.

“Harrojne” qe ishin bere milionere! Images

Alan dhe Kim Elliot e hapnin frigoriferin çdo dite, por pa e ditur se kuponi qe kishin ngjitur aty, ishte ai me fat, qe do t’i bente super te pasur. Ata e kishin blere ate ne muajin mars, kur edhe ishte hedhur shorti i llotos “EuroMillions”.
Para pak ditesh Alan vendosi te shikonte ne gazete se cili ishte fituesi i 1 milion paundeve dhe i çuditur, mesoi se ishte vete ai. Vertet çifti humbi 7.500 paunde, pasi nuk e dorezoi kuponin fitues brenda afateve kohore te percaktuara nga rregullatorja e llotos, por ne 1 milion paunde, çfare jane 7.500!
Tashme dy fatlumet po pergatiten te bejne pushime ne hotele luksoze, si dhe te blejne nje makine te re.
“Kur shkova ne agjenci, mesova se kisha fituar 1 milion paunde. Nuk e besoja ne fillim, kujtoja mos me benin shaka. Kur u binda per shumen qe kisha fituar, shkova menjehere ne shtepi, qe te lumturoja edhe bashkeshorten time”, tha Alan.
Nderkohe, Kim shton: “Alan me mori ne telefon dhe me tha se kishte diçka serioze per te me thene. Une u tremba se mos kishte ndodhur diçka e keqe dhe fillova te qaja. Kur ai hyri ne shtepi, me tha: “U beme milionere”. E humba krejt dhe m’u desh pak kohe per te kuptuar se çfare kishte ndodhur”, tha gruaja 45-vjeçare.
Pra, ndodh edhe keshtu. Ndaj fatit asnjehere nuk i dihet. albobserver.com.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Harrojne” qe ishin bere milionere! Empty Re: “Harrojne” qe ishin bere milionere!

Mesazh nga Anakonda Mon 4 Jun 2012 - 4:09

epo ka raste qe te len kujtesa...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi