Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilin e konsideroni mik/e me te mir? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilin e konsideroni mik/e me te mir? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

4 posters

Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Emona Sat 16 Jun 2012 - 1:35

Nese do ju duhej te zgjidhnit, ke do konsideroni mik/e me te vlefshem: nje mik qe ben çdo gje per ju, apo nje mik/eqe ju beni çdo gje per te?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Re: Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Arabela Sat 16 Jun 2012 - 1:47

se pari te kete karakter dhe te jete natyre qe me terheq,,natyre qe e vleresoj si njeri,,,te jem ne gjendje ti besoj,,,te me gjendet kur e kam veshtire dhe kur kam nevoje per nje muhabet,,nuk esh kusht te bej gjithcka apo te bej une per te gjithcka,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Re: Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 2:21

asnjeren as tjetren;do konsideroja mik te mire dike qe me ndihmon kur te kem nevoj;dhe ta ndihmoja kur ajo te ket nevoj per mua;nuk jam tip qe i shoh njerezit nga interesi;mik do quaja dike qe ben dicka te vlefshme qe me ndihmon mua;dhe un do tia dija shum per nder
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Re: Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 18 Jun 2012 - 19:00

E kam nje shoqe qe kur jam kan 7 vjece, kemi qene ne shkolle bashke, punojme bashke, jemi shuuume te lidhura, dime gjithcka per jeten e nj-tj, ndihmojme nj-tj kur kemi nevoje, cdo problem e kalojme bashke, 100here kemi shkue te shpiat e nj-tj, jemi shuuuume identike ne karakter/sjellje dhe e konsideroj si moter tamam, nuk kemi zhgenjyer nj-tj asnjehere e nuk e nderroj me askend ne bote.

Kete do e konsideroja tamam mike.[You must be registered and logged in to see this image.] ....kam edhe miq e mikesha te tjer plot gjithashtu.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Re: Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Anakonda Mon 18 Jun 2012 - 20:21

kamn je vajz me e madhe sa une;qe esht hum e mire;ate e kam shoqe shum te mire... [You must be registered and logged in to see this image.]
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Re: Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 6:10

nje person te vertete,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin e konsideroni mik/e me te mir? Empty Re: Cilin e konsideroni mik/e me te mir?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi