Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

4 posters

Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Anakonda Thu 21 Jun 2012 - 7:10

E THJESHTE FARE
TI PERGJIGJESH PYETJES SE PERSONIT SIPER [You must be registered and logged in to see this image.] ME PO OSE JO OSE ME GJATE...E PASTAJ TE BENI NJE PYETJE QE FILLON ME JU KA NDODHUR NDONJEHERE PER POSTUESIN PAS TEJE .....

JU KA NDODHUR NDONJEHERE TE MBROHENI ME CADREN E NJE TE PANJPOHURI [You must be registered and logged in to see this image.]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Re: Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Gladiola Sun 24 Jun 2012 - 19:53

hahahhaa po me ka ndodhur!

ju ka ndodhur ndonjehere,te laheni ne det ne oren 12 te nates?.
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Re: Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Emona Mon 2 Jul 2012 - 5:50

Jo..

...te qeshe dhe te qash njejten kohe?!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Re: Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Arabela Mon 2 Jul 2012 - 5:52

po je farewww gluuum
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Re: Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Emona Mon 2 Jul 2012 - 5:57

iihhaa.

Te harroshe te besh pytje..? [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Re: Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Arabela Mon 2 Jul 2012 - 5:58

po [HaPPyy]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????   Empty Re: Ju ka Ndodhur Ndonjehere?????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi