Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

+17
Fragolina
Єямєℓiиdå
Ajo goca
T_o_n_i
bobi 10
Maksi
Gjeto Gjetani
Arabela
Bukurosh-Djal
Selda
Donald
Emona
**Jeta**
Ariel
Tonii
WebMaster
romantic boy
21 posters

Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga romantic boy Thu 18 Nov 2010 - 10:09

:bestfriends:
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Nov 2010 - 10:10

OOOOOOO sa shume edhe ja dolen qellimit hahaha [You must be registered and logged in to see this image.] si i thone nje humbet edhe 10 fito [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Nov 2010 - 10:13

uaa sa here te duash.... Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga romantic boy Thu 18 Nov 2010 - 10:19

dhe si keni vepruar...?!apo dihet.. shpulla [smile_1]
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Nov 2010 - 10:47

jo me dajak jo nuk zgjidhet asgje...thjesht su jep rendesine qe ata presin nga ty dhe te len te qete keshtu ne fund Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! 668312
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Tonii Thu 18 Nov 2010 - 10:59

nga njerezit e zemres jo por ne grupin shoqeror po, pun politike, percarje per qellime banale servilizmi
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Ariel Thu 18 Nov 2010 - 11:35

Jo asnjehere ...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Nov 2010 - 11:39

jo kurr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga **Jeta** Thu 18 Nov 2010 - 12:13

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! 451818
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Emona Sat 20 Nov 2010 - 1:23

Nuk I Jap Raste askujt te me Bej kete.!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Donald Sat 20 Nov 2010 - 1:23

Si kam dhen rast njeriut te arri deri aty
Donald
Donald
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Apr 2011 - 10:47

Po shum veta flas per te kaluaren ..po tani sja lejoi njeriut nje gje te tille
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Selda Thu 14 Apr 2011 - 10:51

sja kam leju asnjihere dhe as nuk e lejoj njeriu kyt gja se jeta personale me perket mu dhe njeriut tem kerkujt tjeter
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 14 Apr 2011 - 13:51

sHUM HER POR JA QE S'ja kan dalen kshtu qe gjerat ndodhin nga nje her edh enga ,mos kujdesi,mos besimi,por edhe vet vetiu 0000000000000
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Arabela Thu 14 Apr 2011 - 20:03

jo,,, 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 14 Apr 2011 - 20:08

....po si jo...me ka ndodhur..........
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Maksi Fri 15 Apr 2011 - 1:03

EDHE MUNDET
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:46

vetem po e lejoj njeri nga te dy mund te ndodh,,por asgje seshte cudi sot me cfare shohim dhe degjojme sidomos per femrat :560192: :560192:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga bobi 10 Fri 15 Apr 2011 - 6:26

[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Emona Sat 16 Apr 2011 - 2:45

EmoNa shkruajti:Nuk I Jap Raste askujt te me Bej kete.!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Selda Sat 16 Apr 2011 - 7:48

dhe pse munohen me e ba dic ate tille une munohem me e nalu kete gja
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga T_o_n_i Sat 16 Apr 2011 - 7:49

sguxo njeri se i thyej ne mes
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Ajo goca Sat 16 Apr 2011 - 21:19

uffffff shume here
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jul 2011 - 10:33

Patjeter qe jan munduar edhe shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 9 Jul 2011 - 21:20

Jo asnjehere deri tash.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Fragolina Wed 13 Jul 2011 - 2:45

Gjithnje....

dhe ja kan arritur qellimit
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Docteur Wed 13 Jul 2011 - 3:03

Fragolina shkruajti:Gjithnje....

dhe ja kan arritur qellimit
e vertete kjo mora te dashuren time ne qytetin tim dhe mu duk vetja si princi william gjithe me flisnin lol , por prape se vras mendjen ns dikush arrin te na ndaje pune e madhe sepse nje lidhje ns ndahet nga goje te tjerve ajo nuk eshte lidhje por thjesht nje kalim casti me dike
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Neutral_ne_politike Wed 13 Jul 2011 - 3:13

Perkundrazi, jane perpiqur te me bashkojne me dike......Ne te kunderten, do i luaja token atij/asaj qe do te tentoje te me ndaje nga njeriu i zemres.
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Docteur Wed 13 Jul 2011 - 3:20

dje isha tu pi kafe dhe krisen levat per nje femer dy binjake me nje tjeter por ato binjaket i njof dhe ni shok tjeter i pyeti he mo ca paten tha per nje femer qe ka shku me tjetrin jane beri yyyyyy po me ma marre kush gruan i them flm qe ma more ni ku*ve ( dmth ns ajo te ik vlla eshte ku*ve ) njeriun e mire nuk ka mundesi ta largojne apo ta ndaje askush asgje
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Arabela Wed 13 Jul 2011 - 3:24

,,kur partneri te do me gjithe shpirt,,,ai vete nuk do lejonte kurre te nderhynte dikush ne mes,,,e nese nuk me do aq sa per ta bere nje gje te tille,,,nuk e dua fare dashurine e tij,,,kete e shoh pra si prove dashurie se jo se nuk jam e zonja te bej te flas me vete dhe te pendohet qe ka lere femra qe mund ta provoj,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
kjo gje vlen dhe ne miqesi,,,,ku mua me ka ndodhur qe ai zgjodhi krahun e saj kundra meje ,,pa e ditur se pse,,,por une prape nuk i mbajta meri,,,sepse une jo nje po 100 te me kundervihen do di tua bej vendin sepse nuk jetoj me hile dhe servilizma,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Neutral_ne_politike Wed 13 Jul 2011 - 3:32

Psikologu_wolf shkruajti:dje isha tu pi kafe dhe krisen levat per nje femer dy binjake me nje tjeter por ato binjaket i njof dhe ni shok tjeter i pyeti he mo ca paten tha per nje femer qe ka shku me tjetrin jane beri yyyyyy po me ma marre kush gruan i them flm qe ma more ni ku*ve ( dmth ns ajo te ik vlla eshte ku*ve ) njeriun e mire nuk ka mundesi ta largojne apo ta ndaje askush asgje


Hallall! Vertet keshtu duhet te jete, se iken vetem ajo qe s'te do - me pas tjetrit e pastaj tjetrit edhe me pastaj tjetrit etj..
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga bobi 10 Wed 13 Jul 2011 - 23:44

vdekja [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Maksi Wed 13 Jul 2011 - 23:57

po
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 3:29

,,po ,,nga dikush qe ehde veten arriti ta shkelte me kembe dhe nuk i ngeli pike dinjiteti ,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 3:33

akoma vazhdon .......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga EpiKada Wed 20 Jul 2011 - 5:42

provoi po sja doli :)
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Maksi Wed 20 Jul 2011 - 5:45

po
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 19:46

Po,ia arriti shtriga qellimit,por mos te merzitet se shume shpejt do tia kthej nderin.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?! Empty Re: Ju ka ndodhur ndonjehere qe dikush te perpiqet tju ndaj nga njeriu zemres...?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi