Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

+12
Ajo goca
Erti
Aяtємιѕα
Emona
EMI
Klio
Arabela
Maksi
WebMaster
dajti modh
Ariel
Poeti Dhimbjes
16 posters

Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 2 Nov 2011 - 1:40

A ju ka ndodhur ndonjëherë në jetë që, pa shkëmbyer as edhe një fjalë me personin
që e keni patur pranë, t'ju duket sikur me të keni shkëmbyer bisedën më të bukur
të jetës, thjesht duke u bazuar nga heshtja, prania dhe vështrimet sy në sy?!


Diskutim të këndshëm...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Ariel Wed 2 Nov 2011 - 2:17

Mua jo.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga dajti modh Wed 2 Nov 2011 - 3:07

po me ka ndodhur muve ..

[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Nov 2011 - 3:09

Me ka ndodhur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Maksi Wed 2 Nov 2011 - 3:24

Po
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Arabela Wed 2 Nov 2011 - 7:39

jo,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Klio Wed 2 Nov 2011 - 9:07

Jo
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga EMI Thu 3 Nov 2011 - 1:56

po , me ka ndodhur...nje ndjesi shume e vecante....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Emona Thu 3 Nov 2011 - 6:52

Jo.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 8:22

Saimiri shkruajti:A ju ka ndodhur ndonjëherë në jetë që, pa shkëmbyer as edhe një fjalë me personin
që e keni patur pranë, t'ju duket sikur me të keni shkëmbyer bisedën më të bukur
të jetës, thjesht duke u bazuar nga heshtja, prania dhe vështrimet sy në sy?!


Diskutim të këndshëm...

Sinqerisht:
Saimiri...

Me ka ndodhur te ndihem mire nen prezencen e dikujt qofte mashkull apo femer te ndihem sikur njihemi prej kohesh edhe pse mund te shihemi per here te pare momentalisht...pastaj varet nga shikimi kur nje person se njeh e as te njeh vertet qe te ben pershtypje shikimi dhe varet se cfare shije te le...une besoj se ka nga ata njerez qe kan aftesine qe me nje shikim te thjesht pa te folur fare mund te bejne dike te ndihen sikur kan fol shume e jan pershtatur ne kete shoqeri por keta jane shume te pakte dhe gjithsesi luan rol e gjendja psikologjike e dikujt se si ai/ajo ndihet e ka nevoje per nje shikim nje fjale nje buzeqeshje momentalisht e cila ndodh per arsye te ndryshme ne momente te ndryshme te jetes...dhe me shume kjo dallohet tek njerezit e vetmuar,jo shume te shoqeruar,melankolik etj...mendimi im gjithsesi ndoshta e gaboj.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Erti Thu 3 Nov 2011 - 8:34

pse ndjehet keq ndonjeri ktu ?[You must be registered and logged in to see this image.]
Erti
Erti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 143
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 8:40

Per mua ishte pyetja Eri? Po mbase ka e te till mund te jem e une e ti e kushdo qofte sja dim ku i pikon catia gjithsecilit prej nesh...ka e momente te tilla qe sndihemi mire...por debati, tema esht tjeter e jo kjo qe pyetet...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Ajo goca Thu 3 Nov 2011 - 8:49

po nje ndjesi sh e vecant dhe e bkr [smile_1] 00027003
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 4:21

Po me ka ndodhur nje ndjesi teper e vecante.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Emona Wed 17 Oct 2012 - 6:16

Jo..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 17 Oct 2012 - 9:39

Jo
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga An0nim Wed 17 Oct 2012 - 9:41

Mua Po edhe akoma e perjetoj .... 5466
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga LaDescarada Thu 18 Oct 2012 - 21:14

ncuk ska ndodh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Arabela Fri 19 Oct 2012 - 7:35

po,,,jam shtangur shume shpesh se si mund et jete ne gjendje dikush ta dije si ndihesh dhe si mendon biles pa te pare e pa te degjuar,,,vetem ne te shkruar,,,prandaj do esh dhe do mbetet njeri i vecante per mua,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?! Empty Re: A ju ka ndodhur ndonjëherë të ndjeheni kështu?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi