Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Momentet me te bukura sportive!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Momentet me te bukura sportive!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Momentet me te bukura sportive!

Shko poshtë

Momentet me te bukura sportive!  Empty Momentet me te bukura sportive!

Mesazh nga Anakonda Fri 22 Jun 2012 - 4:25

Postoni me video
momentet qe mendoni te jene me te bukurat ne historine e sportit, apo
momentet qe ju kane mbetur ne mendje/emocionuar gjate evenimenteve
sportive te ndryshme!

Ja po e filloj une e para:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yCxe4r6SjH0#t=0s

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momentet me te bukura sportive!  Empty Re: Momentet me te bukura sportive!

Mesazh nga Anakonda Fri 22 Jun 2012 - 4:26

Goditja e denimit nga Roberto Carlos ne ndeshjen Brasil - France FIFA CUP 98!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wb5tc_nnMUw#t=0s

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momentet me te bukura sportive!  Empty Re: Momentet me te bukura sportive!

Mesazh nga Anakonda Fri 22 Jun 2012 - 4:26

Viti 1999 luhet
finalja e kupes se kampioneve, Manchester United kunder Bayern Mynih e
cila po fiton me rezultatin 0-1. Ne kohen shtese Manchester arrin te
shenoje 2 gola duke fituar ne kete menyre kupen!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cyIyHmG77mU#t=0s

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momentet me te bukura sportive!  Empty Re: Momentet me te bukura sportive!

Mesazh nga Anakonda Fri 22 Jun 2012 - 4:27

Lewis Hamilton fiton Kampionatin e Formula 1 ne 2008, ne kthesen e fundit ne xhiron e fundit ne garen e fundit!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4skpTTSHWF4#t=0s

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Momentet me te bukura sportive!  Empty Re: Momentet me te bukura sportive!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi