Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashurohen në momentet kritike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashurohen në momentet kritike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashurohen në momentet kritike

2 posters

Shko poshtë

Dashurohen në momentet kritike Empty Dashurohen në momentet kritike

Mesazh nga Alberti Sat 9 Jan 2010 - 22:56

Dashurohen në momentet kritike F.0107234137829_m

Dashurohen në momentet kritike


Dashuria nuk njeh kufij dhe nuk njeh asnjë rrethanë. Dëshmi për këtë janë Laura Zych dhe Ben Bostic, të cilët ishin duke fluturuar në aeroplanin që ishte përplasur në lumin Hudson – ndërsa beteja për jetë ua ka sjellë edhe dashurinë.
Aeroplani me 155 pasagjerë vitin e kaluar ishte përplasur në lumin Hudson, vetëm pak çaste pasi ishte ngritur nga pista. Shkathtësia e pilotit kishte shpëtuar jetën e pasagjerëve, në mesin e të cilëve ishin edhe Laura Zych dhe Ben Bostic.
Para fluturimit ata as që e kishim vërejtur njëri-tjetrin – mirëpo pasi u përplasen në lumë, filluam të luftonim për jetën e njëri-tjetrit, sikur të njiheshim gjatë gjithë jetës.
Më muaj të tërë, pas këtij aksidenti, ata kanë vizituar njëri-tjetrin. Kanë pasur edhe një takim të papritur në një ceremoni martesore të mikut të tyre të përbashkët, bën të ditur Daily Mail.
Aty edhe u njoftuan formalisht, dhe kuptuan se kanë lindur për njëri tjetrin. “E shoh vetën në lidhje dashurie me të edhe pas 20 vjetësh. Thjesht e kemi gjetur njëri tjetrin”, ka thënë Ben.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurohen në momentet kritike Empty Re: Dashurohen në momentet kritike

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 19:24

dashuri e rralle qenka

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi