Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

5 posters

Shko poshtë

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? Empty Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Jun 2012 - 5:46

Shpesh ndodh qe pas disa muajsh apo vitesh mbas marteses fillojne grindjet mes tyre dhe perfundimi eshte ndarja
A nuk eshte me mire qe ne fillim te bejne nje martes eksperimentale qe do sherbente per tu njohur me mir dhe per te kuptuar se bashkjetesa nuk eshte njelloj si dy te dashuruar qe jetojne secili ne familjen e tije dhe me vone te kurorzohen dhe te trashigohen dhe nese nuk pelqehen te ndahen

Ju si thoni?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? Empty Re: Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

Mesazh nga Anakonda Tue 26 Jun 2012 - 6:00

esht e vertet kjo qe thua ti;shpeshere njerezit ket gje bejne;martohen dhe pastaj ndahen;mire do ishte qe te njiheshin me njeri-tjetrin;te mesonin anet negative dhe anet pozitive te personit qe kan ne krahe;sesa marredhenia e tyre te perfundoje
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? Empty Re: Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 27 Jun 2012 - 9:32

Nese do te besh martese eksperimentale ose bashkjetese, kjo dmth qe me ate person nuk e ke per seriozisht lidhjen, thjeshte po provon a te pershtatet e nese jo e hedh si plehren.....une sjam dakord.

Martesa eshte cka eshte, nje burre & grua, mirekuptim & respekt per nje te ardhme te shendoshe familjare.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? Empty Re: Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

Mesazh nga Docteur Wed 27 Jun 2012 - 17:38

une sdo martohem thjesht do jetoj....
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? Empty Re: Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

Mesazh nga Ariel Thu 28 Jun 2012 - 22:43

Martese eksperimentale....thuj bashkjetese o goc...se martesa tamom ka dhe femijet brenda...dhe femijet nuk jane eksperiment...

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfare mendoni per nje martes eksperimentale? Empty Re: Çfare mendoni per nje martes eksperimentale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi