Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni?

Shko poshtë

 HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni? Empty HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni?

Mesazh nga Anakonda Tue 26 Jun 2012 - 20:41

 HOROSKOPI i 8 Marsit: Çfarë femre jeni? 154-300x199
Femra, sot është dita juaj! Dhe pikërisht në këtë ditë, ju ofrojmë një
horoskop për cilësitë tuaja të vërteta, sipas shenjës suaj zodiakale ...Dashi:
Idealiste, të pavarura dhe trime. Rënia jua në dashuri është e
vështirë, por kur kjo ndodh, nuk dini të ndaleni. Shquheni për
besnikëri. Shumë të pasionuara dhe të afta për jetën. Kreative dhe
dinamike.Demi: Shumë konservatore dhe mjaft të
durueshme e të qëndrueshme. Femrat e kësaj shenje janë praktike dhe të
besueshme. Dinë të ruajnë konfidencialitetin e një sekreti, pasi në
thelb janë shumë të kujdesshme. Preken lehtë, janë kokëforta dhe shumë
posesive.Binjaket: Të brishta dhe kurioze, femrat
Binjake janë të ndjeshme dhe e vlerësojmë gjithçka që është e re,
emocionuese dhe zbavitëse. Sigurisht ato janë edhe shumë kritike dhe
selektive. Janë gjithmonë në kërkim të diçkaje për të bërë, thënë dhe
lexuar. Në dashuri bëjnë biseda të rëndësishme dhe mërziten ndaj
partnerëve që s’flasin.Gaforret: Romantike dhe kokëforta në të njëjtën kohë, të ëmbla dhe
intuitive. Janë të ndjeshme dhe u pëlqejnë njerëzit misteriozë dhe
sensualë. Pasionante me një instinkt të fortë të nënës, kanë një
personalitet shumë simpatik, janë edhe shumë të fshehta dhe me humor. Të
dashuruara pas shtëpisë dhe fëmijëve.Luaneshat: Ato
janë zakonisht femrat ambicioze që duan të bëjnë karrierë dhe të marrin
pjesë në mjedise të gjalla dhe të rafinuara. Kurajoze dhe bujare, plot
energji dhe me një shpirt të pavarur. Në të njëjtën kohë, edhe shumë
konservatore dhe të lidhura me vlerat tradicionale. Sigurisht kanë dhe
defektet e tyre, të tilla si nervozizmi, impulsiviteti, narcizmi dhe
kokëfortësia.Virgjëreshat: Shumë kritike, por delikate
dhe të vendosura. Gruaja e Virgjëreshës ka personalitetin më kompleks
dhe shumëdimensional të zodiakut. Perfeksioniste, analitike, e pashme
dhe e sjellshme. Ajo di të jepet vetëm pas një zgjedhje të kujdesshme të
partnerëve. Intelektualisht stimuluese.Peshoret: Idealiste, por edhe shumë të pavendosura, gratë e kësaj shenje
janë të ndryshueshme dhe nganjëherë dembele. Kanë shpesh shije shumë të
vështira dhe kanë tendencën të presin shumë nga partneri, duke
preferuar njerëzve të rafinuar dhe të gjallë. Kur ju i jepni dashuri,
ajo është mjaft komode në një lidhje.

Akrep: Gra interesante dhe
të thella, por po aq, edhe të ndjeshme dhe të nevrikosura. Të
pasionuara, por edhe krenare, nuk jepen lehtë. Çdo gjë që është e
komplikuar dhe e vështirë për t’u kuptuar, i tërheq pa masë.
Jashtëzakonisht sensuale, posesive dhe enigmatike.

Shigjetaret:
Në përgjithësi janë të bukura dhe po aq të shqetësuara, imagjinative dhe
të pavarura. Si askush, me gëzimin e të jetuarit. Ato i japim rëndësi
të madhe miqësisë. Udhëtare të mëdha dhe stimuluese në dashuri. Të
gjalla, me një shpirt pioniereje dhe aventuresk.

Bricjapi:
Rigoroze dhe pak të ashpra e të ndjeshme. Në thelb shumë romantike,
gratë Bricjape janë zakonisht shumë të disiplinuara dhe vështirë të
punosh me to. Kujdes, se janë kokëforta. Por kur bien në dashuri mund
të humbin kokën e tyre, duke u dedikuar tërësisht ndaj partnerit.Ujoret:
Të pavarura dhe pak të çuditshme. Janë idealiste dhe entuziaste. Nuk
mërzitem lehtë dhe as shpejt. Janë të hapura për idetë dhe të
shoqërueshme, romantike dhe të ëmbla, por edhe shumë të paqëndrueshme në
të njëjtën kohë. Kanë një ëmbëlsi të çuditshme dhe bukuri të thellë.Peshku: Shumë sensuale dhe të brishta, të paktën në dukje. Ato e dinë
si të jenë shumë bujare, të ëmbla dhe të kujdesshme, vetëm se duhet të
dini si t’i “rrëmbeni”. Ashtu si të gjitha shenjat e ujit, janë me humor
enigmatik, pavarësisht shijeve të tyre të dallueshme. Kanë një tendencë
të dukshme për të qenë melankolike dhe pesimiste.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi