Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

5 posters

Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Katniss Thu 5 Jul 2012 - 11:16

Tre fjalet e para qe i gjeni, ju pershkruajne juve.Provojeni per zbavitje ;)

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty 20120705-licnost

Te mijat ishin : Trusting, Scared, Strong
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Re: Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Emona Thu 5 Jul 2012 - 11:22

Care,beautiful,special

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Re: Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Shkembi Thu 5 Jul 2012 - 13:28

Bos,Happy,Special

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Re: Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Anakonda Thu 27 Sep 2012 - 23:32

Gangsta Lovely....Beaty

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Re: Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 28 Sep 2012 - 1:00

Amazing, scared, beautiful.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Re: Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Anakonda Fri 28 Sep 2012 - 3:04

crazy,cute....bad

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty Empty Re: Nje loje: Tre fjalet e para, te pershkruajne ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi