Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mai dire mai nella vita ..... chissà .....

3 posters

Shko poshtë

Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... Empty Mai dire mai nella vita ..... chissà .....

Mesazh nga il conte Sat 7 Jul 2012 - 10:56

Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... 527912_397319803661468_595876125_n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... Empty Re: Mai dire mai nella vita ..... chissà .....

Mesazh nga Labja Sat 7 Jul 2012 - 15:34

Mai dire mai......chissà cosa ci riserverà il futuro.........
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... Empty Re: Mai dire mai nella vita ..... chissà .....

Mesazh nga Vizitor Wed 3 Oct 2012 - 5:18

Ciao Parlo italiano attraverso googl tradurre
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... Empty Re: Mai dire mai nella vita ..... chissà .....

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Oct 2012 - 23:25

non c'è mai stato dolore e lacrime

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mai dire mai nella vita ..... chissà ..... Empty Re: Mai dire mai nella vita ..... chissà .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi