Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova

2 posters

Shko poshtë

Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova Empty Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Jul 2012 - 23:11

Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri tregon takimin e saj me një ndër aktorët më të dashur të femrave, kryesisht atyre që ndjekin serialin e njohur “Ezel”, Kenan Imirzalioglu.E kam takuar personalisht Kenanin kur kam qenë në Stamboll. Është një djalë shume i gjatë dhe një njeri shumë modest! Unë isha para pesë muajsh me disa miq në Turqi dhe isha në një qendër tregtare, e cila frekuentohet shume nga vipat dhe njerëzit me pushtet në Turqi, e quajtur “Istnye Park”. Ne ishim në restorant dhe aty qëlloi që të drekonte edhe Kenani. Ai po me shikonte mua thjesht si një femër e bukur dhe kaq ndërsa unë po përpiqesha të kujtoja se ku e kisha parë këtë fytyrë. Miqtë e mi më thanë e kupton dot kush është ai që po të shikon ty “ai është aktori i famshëm Kenan Imirzalioglu” ose ndryshe “Ezeli”.

Atëherë u kujtova dhe i shkova në tavolinë ta përshëndetja. Ai ishte me të vërtetë një njeri shume i thjeshtë në bisedë, por nuk mu duk i bukur, atë të bukur e bën roli që luan në telenovelë.” – shprehet Adelina.

Aktori turk duket se është “magjepsur” nga bukuroshja shqiptare dhe madje i ka kërkuar të shkëmbejnë edhe numrat e telefonit, por Adelina ka bërë atë që pak femra do ta kishin bërë, ka refuzuar.

“Më pyeti nëse isha ruse dhe i thashë se jam nga Shkupi. Kenani më kërkoi numrin e telefonit dhe ndonjë adresë kontakti, por unë refuzova t’ia jepja, pastaj ai me tha se do të vinte në Shkup dhe kërkoi të më takonte atje. Dhe nuk e kishte thënë kot, sepse kishte qenë vërtet në Shkup gjatë kohës kur unë konkurroja në “Dancing with the Star.” në Tiranë.”- vijon më tej Adelina.

(er.nu/BalkanWeb)


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 26 Sep 2012 - 23:25, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova Empty Re: Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova

Mesazh nga Anakonda Sun 22 Jul 2012 - 21:45

aaahahahahaha shefe shefe snmbahet mo adelina;prralla me mbret turp e faqe zeze me e ngju kush..
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi