Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

4 posters

Shko poshtë

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh Empty Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

Mesazh nga T_o_n_i Mon 16 Jul 2012 - 8:31

Robert Russell e ka marrë prapë automjetin e tij 42 vite pasi ia kishin
vjedhur – njoftojnë autoritetet në Kaliforni. Ai e njohu makinën
sportive në një ankand në eBay, ndërsa e konfirmoi se numrat
identifikues ishin të njëjtë me ato në dokumentet e tij. Shitësi i ka
thënë Russellit se e kishte blerë automjetin e tipi ‘Austin Healy’ nga
një mashkull, i cili i kishte thënë se gjendej në familjen e tij që nga
viti 1970. Policia pasi ka konfirmuar deklarimet e Russell, ia ka
mundësuar që ta marrë automjetin e tij, kurse ai e ka kthyer në Teksas,
ku jeton aktualish
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh Empty Re: Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

Mesazh nga Ariel Tue 17 Jul 2012 - 9:39

Ta mbaj per relike tani.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh Empty Re: Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

Mesazh nga Anakonda Fri 21 Sep 2012 - 18:05

amon po tashi cta boj;co te dasht sbesoj se i duhet per gja;po tmori e tja shes dikuj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh Empty Re: Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

Mesazh nga Ariel Sat 22 Sep 2012 - 9:14

Qyqa tani ajo makine bon me shtrenjte se atehere juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh Empty Re: Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

Mesazh nga bekimi Sat 22 Sep 2012 - 9:58

kjo makin esht mir te vendoset ne nje muzej sepse ka nje histori te qudishme

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh Empty Re: Ia vodhën makinën në vitin 1970 – e gjeti pas 42 vitesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi