Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli”

2 posters

Shko poshtë

Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli” Empty Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli”

Mesazh nga Alberti Wed 12 May 2010 - 8:44

Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli” F.0511113251326_m

Një grua nga Zelanda e Re, Wendy McMahon hapi në shtëpinë e saj konservën me pjeshka, pa menduar se kjo do t’i sillte ndonjë shqetësim. Megjithatë u gabua. Kur pa se në njërën prej pjeshkave ishte gravuar një fytyrë, mbeti e tmerruar.
“Fytyra e djallit”, siç e quajti ajo, e shikonte me ngulm atë, me dy vrima që dukeshin si sy, me hundë dhe buzë në të cilat shiheshin edhe dhëmbët.
Fotografinë e pjeshkës e publikoi në internet dhe shkroi: “Kam menduar, Zoti im, a është kjo fytyrë? Kjo më ka tmerruar”.
Prodhuesit e këtyre konservave me pjeshka nga kompania Safeway Traders Ltd e siguruan zonjën McMahon se prodhimi në Kinë është i automatizuar dhe është e pamundur që një pjeshkë e vetme t’i ketë shpëtuar kontrollit, shkruan “Sky News”.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli” Empty Re: Në konservë gjeti pjeshkën me “fytyrë djalli”

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:28

qenka tmerruar i shkreti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi