Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un nuk besoj ne fe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un nuk besoj ne fe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse un nuk besoj ne fe

+8
Anakonda
Shkembi
Emona
Єямєℓiиdå
tipi engjellor
WebMaster
T_o_n_i
Medina
12 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:51

Sepse feja i ben lavazh trurit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Medina Thu 26 Jul 2012 - 8:01

Pse une besoj ne fe ktu lind pytja tek mua apo tek ty ??
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 8:04

Secili vendos mendimin e vet pse beson apo nuk beson ne fe, dhe un ju vej noten.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Medina Thu 26 Jul 2012 - 8:14

kush na qenke ti me vu nota ktu po me vjen keq qe po them amo shumm pldh tema
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 8:20

Ti medina merr 4 !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Medina Thu 26 Jul 2012 - 8:26

Flm une sjam msu me marr 4 veq 9 dhe 10 eeww
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 8:29

Veq me pas Jezusin per vlla, ncs ti merr nante dhe dhjete.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Medina Thu 26 Jul 2012 - 8:33

po vjen keq amo une nuk paragjykoj as nje fe une kam respekt per gjdo fe amo une dua fejen time po me vjen keq qe bona chit chat ktu se kam respekt shumm per pronaren e keti forumi amo nje paragjykim i till nga ana jote nuk me duket i drejt per fet tjera ok prshendes klm
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 8:37

A ka ndonje njeri tjeter qe flet Shqip ketu?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga T_o_n_i Thu 26 Jul 2012 - 9:02

sepse beson ke darvini ....e smendoj se ka lidhje me lavazhin
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 10:12

Feja eshte lavazh, ndersa Darvini dhe teoria e tij nuk eshte dicka e padukshme dhe imagjinare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 10:41

Pershendetje njehere ..edhe sa per temen do te thoja qe te gjith respektojme fet ne besojme ne apo jo edhe kjo teme duhet te ket nje titull qe te diskutohet tamom edhe jo teme qe te hapet sepse nuk beson ti apo nuk besojme ne .Nese doni te diskutoni ok nese doni te talleni kete gje se lejoi ketu .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 10:43

Un si Klea rrespektoj te gjitha religjonet e kesaj bote per rrespekt besim nuk kam sepse po te kem besim do kisha pare reagim ne shum gjera krijim rrespekti po sepse ke te besh me kultura te ndryshme .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Jul 2012 - 5:13

Kurse un nuk i respektoj keto sektet fetare ti Klea pasi i bejne lavazh te keq trurit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga tipi engjellor Mon 30 Jul 2012 - 3:22

nuk jam paragjykues i feve.....ne fen time besoj.....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 30 Jul 2012 - 10:24

Une besoj,
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Emona Mon 30 Jul 2012 - 12:06

Pse na thuaj ti ore :P...gjithkush ka mendimin bindjene tij drejt besimit askush nuk mund te obligoj dike te besoji ne nje fe te caktuar ....besim eshte qeshtje e lire kushdo beso ne cka do...!

Un besoj ne fen time...!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jul 2012 - 12:21

Me e mira do te ishte te thoshit se besoni ne zot...perndia nuk i ndau njerezit sipas feve

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Emona Mon 30 Jul 2012 - 12:38

Shkembi shkruajti:Me e mira do te ishte te thoshit se besoni ne zot...perndia nuk i ndau njerezit sipas feve

Cimi ky pyte pse nuk besoj ne fe ...i tregova se besoji ne fe kur besoji ne nje fe dmth qe besoji edhe ne 1 ZOTE Pse un nuk besoj ne fe 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jul 2012 - 12:41

Sweetness shkruajti:
Shkembi shkruajti:Me e mira do te ishte te thoshit se besoni ne zot...perndia nuk i ndau njerezit sipas feve

Cimi ky pyte pse nuk besoj ne fe ...i tregova se besoji ne fe kur besoji ne nje fe dmth qe besoji edhe ne 1 ZOTE [You must be registered and logged in to see this image.]
Se pyetja duhej formuluar ndryshe

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Emona Mon 30 Jul 2012 - 12:43

Shkembi shkruajti:
Sweetness shkruajti:
Shkembi shkruajti:Me e mira do te ishte te thoshit se besoni ne zot...perndia nuk i ndau njerezit sipas feve

Cimi ky pyte pse nuk besoj ne fe ...i tregova se besoji ne fe kur besoji ne nje fe dmth qe besoji edhe ne 1 ZOTE [You must be registered and logged in to see this image.]
Se pyetja duhej formuluar ndryshe


Ka fajt hapsi i temes...se po ju pegjigj..pse nuk besoji i bje te genjejm ne qe besojm ne nje fe te caktuar...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jul 2012 - 12:53

Secili pergjigjet per ate qe beson

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Emona Mon 30 Jul 2012 - 12:54

Kuptohet ajo gjo..askush si imponon dikujt pergj...ktu.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Wed 1 Aug 2012 - 7:05

Une e respektoj mendimin tuaj qe besoni ne Fe. Thjesht po them qe mendimi juaj eshte komplet i cmendur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Emona Mon 6 Aug 2012 - 5:33

ilirziu shkruajti:Une e respektoj mendimin tuaj qe besoni ne Fe. Thjesht po them qe mendimi juaj eshte komplet i cmendur.

Thanks njeri...epo eshte mendim i cmendur a jo eshte mendim im . ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Anakonda Mon 6 Aug 2012 - 23:12

sbesoj askund pervec se vetes time....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Wed 8 Aug 2012 - 5:47

Me trego pak mua pse jan te cmendur ata qe besojne ne fe se keshtu i bie te jene te gjith budallenj tani edhe ti i mencur mos do jete e kunderta e jote kjo ..Me trego pak kush e krijoi kafshen edhe njeriun


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga bekimi Wed 8 Aug 2012 - 7:47

besoj ne zot i fali 5. vakte namaz i lutem zotit per gjdo dit per familen time per te gjith njerzit e mir

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Aug 2012 - 7:48

Tani do me bo muhabet serioz e Klea.

Argumenti eshte shume i thjesht. Feja i ka bere njerezit te besojne ne njeriun e padukshem te cilin kemi 2000 vjet qe nuk e kemi pare.

Cila eshte pergjigjia juaj?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga bekimi Wed 8 Aug 2012 - 7:53

i mjeri aj njeri si nuk beson ne zot dhe ne ringjallje muhameti a.s i derguari i ZOTIT

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Wed 8 Aug 2012 - 10:24

Iliri po dikush keto qenie i ka krijuar mo lal


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 5:08

Po. Keto qenie i ka krijuar rastesia. Ne njerezit ngaqe na duket vetja shuime i rendesishem nuk mund ta pranojme qe jemi krijuar kshu kot si aksident i evolucionit. Jo, ne themi qe na ka kriju Zoti.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 8:39

Pse un smundem te besoj ty qe ti nuk beson ne fe juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 9:39

KleaLove shkruajti:Pse un smundem te besoj ty qe ti nuk beson ne fe Pse un nuk besoj ne fe 3189159776Ah, kjo eshte e thjeshte pasi keto qe them un i ka vertetu shkenca. Ndersa juve besimtareve ju ngelet .... besimi.

Keni nja 2000 vjet me i llaf qe besoni ne gjera te padukshme.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 9:41

Un nuk thash se besoj po thjeshte kam thene qe perderisa besojne duhet te kete ekzistuar dikush juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 9:42

Ca eshte kjo tem e pa honepsur?
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 9:44

EDITUAR NGA KLEA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 9:45

Kujdes ilirziu ofendime ketu nuk dua ok se them un


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 9:49

Ilirziu komplimetne per emrin ziftak.
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 9:49

Oni shkruajti:Ilirziu komplimetne per emrin ziftak.Mos me shaj se do i them Kleas.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi