Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dshmia e Gulshan Esther muslimanja  e paralizuar qe besoj ne Krisht. Vidio People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dshmia e Gulshan Esther muslimanja  e paralizuar qe besoj ne Krisht. Vidio People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dshmia e Gulshan Esther muslimanja e paralizuar qe besoj ne Krisht. Vidio

Shko poshtë

Dshmia e Gulshan Esther muslimanja  e paralizuar qe besoj ne Krisht. Vidio Empty Dshmia e Gulshan Esther muslimanja e paralizuar qe besoj ne Krisht. Vidio

Mesazh nga Tonii Tue 5 Feb 2013 - 10:33

kjo grua vjen nga nje familje me tradita te forta islame
ajo qe e vogel ka qen e paralizuar, babai i saj besimtar i madh i islamit e mesonte qe te vogel me ligjet dhe ritualet islame , babai e conte shpesh ne mek ku ajo lutej Allahut te sherohej, familja jepte sadaka dhe ishin shum te perpikt ne islam , per islamin keto ishin thjesht sprova. per me teper shikoni vidiot se cfar ndodhTonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi