Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse un nuk besoj ne fe

+8
Anakonda
Shkembi
Emona
Єямєℓiиdå
tipi engjellor
WebMaster
T_o_n_i
Medina
12 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:51

First topic message reminder :

Sepse feja i ben lavazh trurit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 9:50

Mos i thuj kujt tjeter, se sa per Klean pun qe rregullohet!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 9 Aug 2012 - 9:51

Amon lejini ofendimet ose do delni per dere jashte.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 9:52

Hahahahaha ksaj mas i thuj mo, se kjo qenka e rrept.
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 9:53

Kleas ske cfar ti thuash se klea te jep rruge kush do qe te jesh sepse ofendimet si lejojme ketu ilirziu nese te pelqen diskutimi ok vazhdojme nese jo edhe nuk pranon edhe te kunderten e dikujt qe nuk eshte dakort me temen eshte e drejta e ti te japi mendimin .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 9:55

KleaLove shkruajti:Kleas ske cfar ti thuash se klea te jep rruge kush do qe te jesh sepse ofendimet si lejojme ketu ilirziu nese te pelqen diskutimi ok vazhdojme nese jo edhe nuk pranon edhe te kunderten e dikujt qe nuk eshte dakort me temen eshte e drejta e ti te japi mendimin .

Shume serioze jeni ju ketu.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 9:56

E sheh? A te thash? Klm se s'kam c'fare lypi me tek kjo tem. Sepse te gjithe besojm ne Zot, pavaresisht besimeve fetare qe mund te kemi.
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 9:56

Jam edhe shum gjithmon kam qene sidomos ne ofendime pa asnje lloj motivi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 9:57

Oni shkruajti:E sheh? A te thash? Klm se s'kam c'fare lypi me tek kjo tem. Sepse te gjithe besojm ne Zot, pavaresisht besimeve fetare qe mund te kemi.

Vetem ti mos u nxef ok? Se po na dergon Zoti ndonje rrufe nga siper dhe po ma thyen ket tastieren ne dysh.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga LaDescarada Sat 6 Oct 2012 - 2:26

ilirziu shkruajti:Po. Keto qenie i ka krijuar rastesia. Ne njerezit ngaqe na duket vetja shuime i rendesishem nuk mund ta pranojme qe jemi krijuar kshu kot si aksident i evolucionit. Jo, ne themi qe na ka kriju Zoti.

po ska rastesi ketu...dikush eshte mbi neve..e qai qe eshet mbi neve eshet Zoti qe na ka kriju neve...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Arian 123 Sat 6 Oct 2012 - 2:35

Une besoj ne Fe,por jo ne ate qe me thone fetaret.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Nov 2012 - 11:22

Arian 123 shkruajti:Une besoj ne Fe,por jo ne ate qe me thone fetaret.Dmth ti nuk beson ne Fe.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un nuk besoj ne fe - Faqe 2 Empty Re: Pse un nuk besoj ne fe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi