Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq

2 posters

Shko poshtë

E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq Empty E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq

Mesazh nga Emona Thu 16 Aug 2012 - 1:23

E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq 10S-Tech_E_cuditshme

Kjo mund të duket si një skenë e një filmi horror, por ky është vetëm një fenomen natyror befasues që e kanë hasur turistët në një vend popullor në jug të Francës.

Pamjet mahnitëse, që vijnë nga Kamarzh, në jug të Francës, mund të duken shumë dramatike, por në të vërtetë ato janë shkaktuar nga nivelet e larta të përqendrimit të kripës brenda në ujë, transmeton Start njoftimin.

Uji është shndërruar në një të kuqe të thellë nga nivelet e larta të kripës, një fenomen natyror ky që u ndodh edhe kafshëve të egra.

Jeta bimore (flora) në këtë liqen është e mbuluar me kristale të kripës, duke ia shtuar më tepër bukurinë dhe hijeshinë kësaj panorame të rrallë, që të jep ndjesinë e një skene fiction.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq Empty Re: E çuditshme, në Francë zbulohet një liqen i kuq

Mesazh nga Anakonda Wed 19 Sep 2012 - 4:13

ndoshta mund tjet edhe i rrezikshem;poor qenka i bukur
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi