Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit

2 posters

Shko poshtë

Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit  Empty Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit

Mesazh nga Altin DAKA Sun 19 Aug 2012 - 20:50

Kisha dashur ta shtjellojm ket tem pasi e shoh shum te rendsishme dhe me interes ?

Te nderuar nese keni njohuri mbi ket tem ju lutem shkruani do te jen shumë të mir se ardhura komentet per te tjeret.

Altin DAKA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/08/2012
Mosha Mosha : 55

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit  Empty Re: Djersitja e femijeve mbi moshën nente vjeqare gjat kohes se gjumit

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 19:25

se kam nigju naj her ket po mesa di un nuk ndikon e aq mir po ntshumten e rasteve po se kur djersin nje femij me djersen dalin edhe bakteret jasht ket di un

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi