Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet

2 posters

Shko poshtë

Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet Empty Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet

Mesazh nga Emona Sun 19 Aug 2012 - 22:28

Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet 20S-Showbiz_Kim_Kardashian

Kim Kardashian di gjithmonë t'i mbajë tifozët e saj edhe me "meze" nga fotot e saj të viteve të shkuara.

Ajo ka postuar në Twitter disa foto të prapaskenave të saj gjatë xhirimeve për revistën Playboy në vitin 2007.

Kjo është hera e 4-ët që ajo poston foto tësaj seksi të viteve të shkuara, dhe lidhur me fotot për Playboy ajo shprehet se jam ndier në siklet që kam postuar për të pasi unë nuk isha për Playboy.

Ajo fajëson nënën dhe menaxherin e saj që e kanë shtyrë për të pozuar për revistën Playboy.

Aktualisht Kim ndodhet me të dashurin e saj Kanye West me pushime në Hawaii./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet Empty Re: Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy: Jam ndier në siklet

Mesazh nga Anakonda Tue 4 Sep 2012 - 22:06

sa e shpifjma sa inot e kom
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi