Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012

Shko poshtë

Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 Empty Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012

Mesazh nga WebMaster prej Sat 25 Aug 2012 - 1:27

Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 UfonightskyARC_450x350
Organizata
me e madhe investiguese mbi këtë çështje, “The Mutual UFO Network”, me
seli ne Kolorado, ka mbledhur kohet e fundit te dhëna te shumta lidhur
me fenomenin

Viti 2012 sapo ka nisur, por ditët e para te tij
kane mjaftuar qe te sjellin dëshmi te shumta mbi objektet fluturuese te
paidentifikuara, te njohura si UFO. Ne rrjetet sociale por edhe ne
Youtube janë te shumta videot dhe filmimet e xhiruara me kamera amatore
apo celulare, te cilat shfaqin praninë e objekteve te panjohura ne
qiell. E fundit është një video e 6 Janarit, e xhiruar ne Japoni. Pa
harruar edhe atë që është filmuar në Brazil më 3 janar (mund t’i shihni
poshtë).

Organizata me e madhe investiguese mbi këtë çështje,
“The Mutual UFO Network”, me seli ne Kolorado, ka mbledhur kohet e
fundit te dhëna te shumta lidhur me fenomenin ne fjale. Mjafton te
krahasohen shifrat, te cilat sipas organizatës ishin 500 ne total për
janarin e vitit 2001, ndërsa vetëm ne dy javët e para te këtij janari,
kjo shifër ka arritur ne 233.

Ne plot 33 shtete te Amerikës
është identifikuar prania e disa objekteve te panjohura ne qiell.
Gjithsesi fenomeni, ka një shtrirje te gjere edhe ne web, ku videot e
hedhura ndjekin njëra-tjetrën. Por shume shpesh është imagjinata ajo qe
na çon ne përfundime te gabuara dhe shpjegimi mund te jete i thjeshte:
ato ndoshta janë thjesht efekte optike, ndonjë fener apo ndonjë balone.
Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 30l12rc Pytje & Përgjigje Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012 Empty Re: Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012

Mesazh nga Anakonda prej Mon 1 Oct 2012 - 17:56

Akoma ekzistojn ufot edhe ne vitin 2012...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi