Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Interi i papermbajtshem People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interi i papermbajtshem

Shko poshtë

Interi i papermbajtshem Empty Interi i papermbajtshem

Mesazh nga WebMaster Fri 30 Oct 2009 - 4:44

Qe ne minuten e shtate zikaltrit kalojne ne avantazh me ane te nje 11-metershi qe shnderrohet ne gol nga Eto. Qe nga ai moment, skuadra e Palermos ka humbur ritmin, duke pesuar brenda pjeses se pare edhe 3 gola te tjere.

Baloteli shenon golin e dyte ne minuten e 34-te, per te vazhduar po ai ne te 42-n dhe Eto nje minute me pas.

Ne pjesen e dyte duket krejtesisht nje tjeter ndeshje, Palermo beson se mund te permbys nje rrezultat 4-0 dhe jep shenjen e pare ne minuten e 49-te me Mikolin. Brenda 15 minutash kampionet e Italise pesojne edhe dy gola te tjere qe shenohen nga Hernandez dhe serish nga Mikoli i cili con rrezultatin ne 4-3.

Interi kalon momentet e veshtira dhe del nga kjo gjendje paralize ne minuten e 84-t te ndeshjes kur Milito firmos golin e peste qe i siguron fitoren e tete Interit ne 10 ndeshje te zhvilluara deri tani ne kampionatin italian.

Ne kete menyre i jane pergjigjur zikaltrit Juventusit, i cili nje dite me pare gjunjezoi Sampdorian 5-1. Edhe pas kesaj jave Interi mban kryesimin e Seris A me 4 pike diference nga skuadra e Ferrares./top-channel/