Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO

Shko poshtë

Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO Empty Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO

Mesazh nga Emona prej Mon 27 Aug 2012 - 7:10

Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO F1_27ufo1346073466Mars rover “Curiosity” jo vetëm që arriti të lëvizë me sukses nëpër sipërfaqen e Marsit, por dhe të bëjë disa fotografi, të cilat shkaktuan një stuhi polemikash pseudo-shkencore në mediat perëndimore.

Disa gazetarë konfirmojnë se në këto foto duken qartë objekte të paidentifikuara fluturuese (UFO), transmeton ZR njoftimet. Pikat e nderura mbi horizontin marsian mund të merren me të vërtetë si mjete transporti të ekstra terrestëve (alienëve). Sidomos po të kalohen fotot nëpër disa filtra, siç e bënë këtë ufologët britanikë.

Ekspertët e lëmit të optikës kanë një pikëpamje krejtësisht të ndryshme. Sipas tyre, këto pika janë ose dëmtime të vogla të lentes së objektivit të kamerës dix/koha.net/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO Empty Re: Në imazhet nga Marsi ufologët kanë zbuluar UFO

Mesazh nga Anakonda prej Mon 1 Oct 2012 - 17:54

Me thon tdrejten knej rrin ufot e prandaj e kta i kan pare

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi