Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?!

2 posters

Shko poshtë

Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?! Empty Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?!

Mesazh nga Emona Tue 3 Apr 2012 - 10:36

u Cfare jeni ne te vertet enderimtare apo realist apo dicka midis nje Enderimtari dhe nje Realisti ?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?! Empty Re: Enderrimtaret s'kane plan, kurse realistet s'kane vizion?!

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 4:50

Un perfshihem tek grupi i enderrimtareve,sepse i bej gjerat zakonisht pa plan dhe as qe pendohem qe marr guxim ta bej at gje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi