Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura

Shko poshtë

Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura Empty Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Sep 2012 - 7:36

Zemra e babait Waleed Qadora është e thyre dhe nuk mendon më për veten kur ai shikon 2 bijat e tij të shpërfytyruara dhe të sakatosura.

Janë pasojat e luftës siriane që po shkatërron familje të tëra dhe shumë prej tyre ngelen të dëmtuar për tërë jetën.

Tashmë është vetëm një familje e fokusuar në kmerën e gazetarëve, por të tilla janë me qindra ku të detyruar për të shpëtuar janë larguar në vendet fqinjë si në Jordani.

Vajzat, Kamer dhe Rahafi, 4 dhe 3 vjeç, i kanë mbijetuar sulmit por ato kanë mbetur dhe po trajtohen në Jordani nga ekipi i mjekëve pa kufij për plagët e mara dhe transformimet në lëkurë.
Babai i tyre i pikëlluar thotë se tani mendojmë shyqyr që jemi gjallë ndërkohë më vonë do të mendojë se si vajzat e tyre të kthehen me fytyra normale edhe pse ato të këputin shpirtin kur i thonë të atit, të vetëdijeshme për fytyrën e tyre : "babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura"

Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura Babi-nuk-jemi-me-te-bukura-ne-jemi-te-djegura
Babi nuk jemi më të bukura, ne jemi të djegura Babi-nuk-jemi-me-te-bukura-ne-jemi-te-djegura-2
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi