Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhuna ndaj partnerit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhuna ndaj partnerit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhuna ndaj partnerit

3 posters

Shko poshtë

Dhuna ndaj partnerit  Empty Dhuna ndaj partnerit

Mesazh nga WebMaster Fri 7 Sep 2012 - 0:32

Njëra prej formave më të shpeshta të dhunës kundër grave është dhuna e
kryer nga ana e bashkëshortit ose partnerit intim mashkull….

Pse ndodh qe Partneri te perdori dhunen ndaj femres...
Dhuna ndaj partnerit  30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Dhuna ndaj partnerit  30l12rc Pytje & Përgjigje Dhuna ndaj partnerit  30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuna ndaj partnerit  Empty Re: Dhuna ndaj partnerit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 7 Sep 2012 - 1:09

Se besoj qe mund te jepet nje arsye e sakte se pse ndodh?..dikush e ben nga xhelozia, dikush nga stresi, dikush nga halli pa pune pa buke kur nuk eshte gomari i bie samarit.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuna ndaj partnerit  Empty Re: Dhuna ndaj partnerit

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 21:26

mentaliteti dhe mangesia ne kulture ka ndikimet e veta.Une nuk mund ta imagjinoj qe partneri im te kete mungese respekti ndaj meje, fakt qe nuk ndodh asnjehere, sepse ne radhe te pare une respektoj veten time, shumica *e grave shqiptare nuk respektojne veten ndaj dhe ndodhin te gjitha keto. Ju do te thoni kush nuk respekton veten? po nqs heren e pare qe ka ndodhur mungesa e respektit gruaja e ka toleruar kjo do te thote se nuk ka treguar respekt ndaj vetes se saj dhe me vone ai e ka bere rruge.


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuna ndaj partnerit  Empty Re: Dhuna ndaj partnerit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi