Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pa ne te dy..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pa ne te dy..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pa ne te dy.....

+43
Xhan
Neta E
tipi engjellor
Shkembi
Katniss
Emona
Aяtємιѕα
Anakonda
dajti modh
Selda
Maksi
Darius
Poeti Dhimbjes
iliriana
Arabela
T_o_n_i
Anila
kasperi
**Jeta**
turi
zeshkani
Sexi
Lot i derdhur
TONI TR
MIMOZA
Aristogata
suela
embelsira
POETI
Gjakushi
kleopatra
Vellai
Gjakush Tana
Dollçe Vita
WebMaster
gesti
alketa
CuN@BosS/
Shaban Cakolli
jona
rifati
xhoel
Next
47 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Thu 12 Feb 2009 - 4:29

pa ne te dy.....
pa ne te dy sdo te kishte kuptim kjo bot
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga xhoel Thu 12 Feb 2009 - 7:10

pa ne te dy jeta ska kuptim
pa ne te dy bota te permbysej
pa ne te dy diell te mos kishte
pa ne te dy asgje nuk ka kuptim
me ne te dy jeta lulezon
ti ne xemel dhe ne mendje
do ngelesh pergjithmon :kis:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga rifati Thu 12 Feb 2009 - 7:33

PO TE MOS ISHIM NE TE DYYYYYYYYY

DO ISHIN DY TE TJERE NE VED TONE
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga jona Thu 12 Feb 2009 - 7:49

pa ne te dyyyyyyyyyyy do plasnin te tj nga inati
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 13 Feb 2009 - 0:22

pa ne te dy,do ishin dy mungesa
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 13 Feb 2009 - 1:34

Pa ne te dy ska kuptim jeta.dhe qe srrijme dot pa njeri tjetrin :frike: :gezim:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga alketa Fri 13 Feb 2009 - 3:44

pa ne te dy, dashuria s`do kishte ate kuptim qe ka tani
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 13 Feb 2009 - 6:35

pa ne te dy,dy me pak
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Feb 2009 - 23:38

pa ne te dy jeta ska kuptim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga jona Fri 20 Feb 2009 - 1:51

pa ne te dyyyyyyyyyyy ka te tjere
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 20 Feb 2009 - 2:32

PA NE TE DY TA MENDOJE VETE AJO :roll:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Feb 2009 - 4:29

Per ne te dy kurrë s'do te kete mospajtime!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga rifati Fri 20 Feb 2009 - 6:42

pa neve <<<<<<<>>>>>>>>>>>hahhahhaha
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga xhoel Fri 20 Feb 2009 - 8:44

pa ne te dy jeta vazhdon
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga rifati Fri 20 Feb 2009 - 9:01

PA NEVE KOT ISHTE FORUMII >>>>>>>TE DY EKISHA FJALEN<<
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga gesti Sun 1 Mar 2009 - 23:57

pa ne te dy nuk do queshe dashuri
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 2 Mar 2009 - 1:37

se di ku do e coje mushka ate
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga gesti Mon 2 Mar 2009 - 2:33

pa ne te dy ska kuptim jeta
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Fri 29 May 2009 - 6:25

pa ne te dy si di cfar do te ndodhi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Dollçe Vita Fri 29 May 2009 - 6:30

Pa ne te dy do mungonin dy ndjenja.
Dollçe Vita
Dollçe Vita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 167
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 29 May 2009 - 6:54

Pa ne te dy, sdo te kishte kaq komunikime miresie!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga rifati Fri 29 May 2009 - 8:56

p a ne te dy sdo te kishte debat fare ketu ok
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Fri 29 May 2009 - 9:58

pa ne te dy nuk do kishte jet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Aug 2009 - 9:50

PA NE TE DY SKA KUPTIM ME ASGJE


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vellai Wed 5 Aug 2009 - 1:57

per ne te dy vdesit te gjithe
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga kleopatra Wed 5 Aug 2009 - 2:16

pa ne te dy nuk ka jet
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Gjakushi Wed 5 Aug 2009 - 2:21

Per ne te dy ka horizonte
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga POETI Wed 5 Aug 2009 - 3:15

pa ne te dy ska lumturi
POETI
POETI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 45
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga embelsira Wed 5 Aug 2009 - 3:29

pa ne te dy hm nuk esht kot ketu jo ore poeti :gezim:
embelsira
embelsira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 132
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga suela Wed 5 Aug 2009 - 3:35

pa ne te dy jeta ska kuptim me
suela
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Aug 2009 - 3:58

pa ne te dy djelli nuk ndriqon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Aug 2009 - 4:07

pa ne te dy kjo bot nuk hecen viola
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Aug 2009 - 9:17

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Aug 2009 - 9:20

pa ne te dy nuk ka me thashetheme :gezim:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Aug 2009 - 10:02

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga rifati Wed 5 Aug 2009 - 11:10

pa ne te dyve nuk ka kuptim forumiiiiiiiiiii uaaaaaaaaaaa[You must be registered and logged in to see this link.]
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aristogata Wed 5 Aug 2009 - 21:20

pa ne te dy merr fund gjithcka


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga MIMOZA Wed 5 Aug 2009 - 22:51

pa ne te dy ska me terrci verrci :gezim:
MIMOZA
MIMOZA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga TONI TR Wed 5 Aug 2009 - 23:10

po spati terrci verrci ka verrci terrci juhjjjjj
TONI TR
TONI TR
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 207
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Vizitor Thu 6 Aug 2009 - 2:26

pa ne te dya viola, bota, sdo funksinonn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi