Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pa ne te dy..... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pa ne te dy..... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pa ne te dy.....

+43
Xhan
Neta E
tipi engjellor
Shkembi
Katniss
Emona
Aяtємιѕα
Anakonda
dajti modh
Selda
Maksi
Darius
Poeti Dhimbjes
iliriana
Arabela
T_o_n_i
Anila
kasperi
**Jeta**
turi
zeshkani
Sexi
Lot i derdhur
TONI TR
MIMOZA
Aristogata
suela
embelsira
POETI
Gjakushi
kleopatra
Vellai
Gjakush Tana
Dollçe Vita
WebMaster
gesti
alketa
CuN@BosS/
Shaban Cakolli
jona
rifati
xhoel
Next
47 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Thu 12 Feb 2009 - 4:29

First topic message reminder :

pa ne te dy.....
pa ne te dy sdo te kishte kuptim kjo bot
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arabela Mon 9 Jan 2012 - 9:49

gjithe ndihen rehat,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Mar 2012 - 19:36

Pa ne te dy ska kuptim bota.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 1:43

S'do ekzistonte dashuria jone
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 1:59

dot ket munges gjith bota hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 3:48

Edhe qielli qan
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:17

Pa ne te dy edhe me mir ishte cen bota hihihi hihihi :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:19

pa ne dyja skish bo hiq mos me ardhen ne kete forum kaq te bukur hihihi u knaqem u knaqem Happy Happy
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Princ Thu 20 Dec 2012 - 10:48

Pa ne te dy bota nuk ka lexet
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Thu 20 Dec 2012 - 10:52

Ska kuptim jeta


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Maksi Thu 20 Dec 2012 - 10:57

edhe bota nuk permbyset neser
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 10:58

kot rrojne te tjeret[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 10:59

sikur pa dy Sy hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 11:01

gjithe nje llojit i ke,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga mister.albania Thu 20 Dec 2012 - 11:02

me mire po hec ma
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 2:03

S'ka biseda te gjata
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 6:43

Pa ne te dy dielli nuk linde
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arabela Fri 21 Dec 2012 - 6:46

lind lind,,, hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 7:00

Pa ne te dy Arabela kish me qene bota shume e varfer.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arabela Fri 21 Dec 2012 - 7:05

Arian 123 shkruajti:Pa ne te dy Arabela kish me qene bota shume e varfer.
pa ne te dy sdo ekzistonte bota fare ore care thua?? hihihi hihihi hihihi hihihi :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 19:30

do ishin ca postime me pak

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 5 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi