Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pa ne te dy..... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pa ne te dy..... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pa ne te dy.....

+43
Xhan
Neta E
tipi engjellor
Shkembi
Katniss
Emona
Aяtємιѕα
Anakonda
dajti modh
Selda
Maksi
Darius
Poeti Dhimbjes
iliriana
Arabela
T_o_n_i
Anila
kasperi
**Jeta**
turi
zeshkani
Sexi
Lot i derdhur
TONI TR
MIMOZA
Aristogata
suela
embelsira
POETI
Gjakushi
kleopatra
Vellai
Gjakush Tana
Dollçe Vita
WebMaster
gesti
alketa
CuN@BosS/
Shaban Cakolli
jona
rifati
xhoel
Next
47 posters

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Thu 12 Feb 2009 - 4:29

First topic message reminder :

pa ne te dy.....
pa ne te dy sdo te kishte kuptim kjo bot
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Arabela Tue 19 Apr 2011 - 9:10

Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:cdo gje eshte monotone :508548:
123445 123445 123445

:0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga kasperi Tue 19 Apr 2011 - 9:12

pa ne te du nuk kane hijeshi hophooopi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Maksi Tue 19 Apr 2011 - 9:13

doganat do ishin mbyt ne borxhe kasper
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Selda Tue 19 Apr 2011 - 9:14

do ishin harru kangetart e vjeter grek ktu ne forum
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga kasperi Fri 25 Nov 2011 - 3:44

ska atmosfere,dhe as dielli sdo te linde
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Nov 2011 - 6:19

Ska dogane forumi Kasper (tongueout)


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga dajti modh Fri 25 Nov 2011 - 6:23

sdo kishte mal e dete [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Nov 2011 - 6:28

(tongueout) Nuk ka dashuri sot hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga dajti modh Fri 25 Nov 2011 - 6:31

do bojm krushqi ne te ardhmen [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Nov 2011 - 6:32

Do jemi krushqi te mire mo haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga dajti modh Fri 25 Nov 2011 - 6:34

do ishim pa det e pa mret
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Dec 2011 - 5:40

Pa ne te dy nuk do te dinim se c'eshte dashuria,
c'eshte vetmia,nuk do te njiheshim dhe nuk do te binte shiu vetem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Mon 5 Dec 2011 - 8:42

Pa ne te dy sdo te kishte sinqeritet..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 8:49

..e pa te tjeret ketu sdo kishte aktivitet
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Mon 5 Dec 2011 - 8:53

sdo te kishte atdhetar...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:29

..Ish kon ma mire Forumi ''Qyqa'' [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Katniss Mon 5 Dec 2011 - 11:29

Ufff ma mir mos e thom , uragani Irene ish bo Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:31

..S'kish egzistuuuuuuuuu BOTA [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Katniss Mon 5 Dec 2011 - 11:31

Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788 U ishin tha syte njerezve Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788 Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:33

...s'kis pas Dashni moj [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Katniss Mon 5 Dec 2011 - 11:34

Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788 Nuk kishin lind mo binjake askund Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:37

S'kishin dit Qe egzistojn Si Popull! [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Katniss Mon 5 Dec 2011 - 11:38

Kish ngel njerzimi ne kohen e gurit Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Mon 5 Dec 2011 - 11:41

EmoNa shkruajti:..Ish kon ma mire Forumi ''Qyqa'' [You must be registered and logged in to see this image.]

Qyqa se paskam dit qe paskam ber keq qe jam rikthyer
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:43

Eri Dr shkruajti:
EmoNa shkruajti:..Ish kon ma mire Forumi ''Qyqa'' [You must be registered and logged in to see this image.]

Qyqa se paskam dit qe paskam ber keq qe jam rikthyer


..s'do te kish njft ,po he mos i merr afer zemres Postimet Eri.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Next Mon 5 Dec 2011 - 11:46

p ne te dy ok sdo te shkruaj me te mendosh mendime per keq
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 11:53

Eri Dr shkruajti:p ne te dy ok sdo te shkruaj me te mendosh mendime per keq

..S'kam mendime t ekeqija Eri...Thjeshte Postim ishte sa per shaka.

Uroji te mos kesh Keqkuptua gje..Me respekt Emona.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 13:38

,,,sbehet asgje
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shkembi Mon 5 Dec 2011 - 13:40

sdo ekzistonte lumturia

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 13:42

si me ne si pa ne prap nuk do ekzistonte ajo
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shkembi Mon 5 Dec 2011 - 13:49

lumturia sesht e vetme,kerkon gjithnje nje partner

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 13:51

..do ekzistonte por e perkohshme nuk mban pergjithmone dhe jo vetem me partner :afro:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shkembi Mon 5 Dec 2011 - 13:54

e paske doren e gjat, na pra [@@@@@@] celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 13:55

..sdo kishte kush ti jepte shpulla njeri tjetrit Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shkembi Mon 5 Dec 2011 - 13:59

gjithashtu dhe puthje :[KiSs]: celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 14:01

..sdo kishe iluzione tani Pa ne te dy..... - Faqe 3 426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shkembi Mon 5 Dec 2011 - 14:12

iluzioni do te qendronte ne mes

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 14:17

sdo ekistonin fare ato se sdo ekzistonim as ne djali 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Shkembi Mon 5 Dec 2011 - 14:25

por ne jemi real,apo mos vall jemi kthyer ne legjend? [SeCreT]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 13:18

Do ishte bosh bota 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ne te dy..... - Faqe 3 Empty Re: Pa ne te dy.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi