Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra..

3 posters

Shko poshtë

Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra.. Empty Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra..

Mesazh nga An0nim Mon 17 Sep 2012 - 8:35

Perfekte do te ishin veprat pa fjale...dhe asaj/atij qe i dedikoheshin do t'a kuptonte se cfar qellimi kishin ato vepra!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra.. Empty Re: Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra..

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Sep 2012 - 1:29

Fjalet jan shum te bukura nganjehere saqe edhe besohen ,por gjithmon mundohemi te mos gabojme duke besuar edhe shum ,mendoj se njeriu duhet te shohi veprat edhe mos te genjehet shum nga fjalet.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra.. Empty Re: Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra..

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 2:30

fjal tbukra thot kushdo;por varet se kush esht i/e aft ti boj ato llafe tbukra realitet;edhe nese deshiron ti demonstrosh dikujt dicka esht mir qe tregosh vepra sepse fjala esht thjesht nje bashkim shkronjash

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra.. Empty Re: Fjalët mund të jenë të bukura....por shumicën e herëve nuk vlejnë pa vepra..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi