Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

+10
valtori
An0nim
mister.albania
WebMaster
Emona
Ariel
Maksi
Arabela
Anakonda
kasperi
14 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga kasperi Mon 24 Sep 2012 - 1:41

First topic message reminder :

Mom si thua te shkojme ne Dubai[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 0:46

une adhuroj ishujt e pabanuar,,,palma,,fruta,,,diell,,uje,,gjume jashte nen hije,,,etj,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Sun 28 Oct 2012 - 0:47

Ku te duash ti ne ISHUJT FIXHI NQS I KE DEGJUAR I ADHUROJ
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 0:50

nuk i kam degjuar,,,por i besoj gustos tende,,, i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Sun 28 Oct 2012 - 2:29

Ohhh zoot se kam listen e gjate...
Ndaje mendjen ku do te shkojme...Seychelles,...Fiji, Maldive,...Tajlande,..Rio de Janeiro, Sydney,... Etj etj etj...

Ishalla i prek me verte .c.r.y j.i/.n


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 23:48

Ariel shkruajti:Ohhh zoot se kam listen e gjate...
Ndaje mendjen ku do te shkojme...Seychelles,...Fiji, Maldive,...Tajlande,..Rio de Janeiro, Sydney,... Etj etj etj...

Ishalla i prek me verte .c.r.y j.i/.n
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 870900698 Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 870900698 eja shkojme ne fiji,,, :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Mon 29 Oct 2012 - 2:03

Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:Ohhh zoot se kam listen e gjate...
Ndaje mendjen ku do te shkojme...Seychelles,...Fiji, Maldive,...Tajlande,..Rio de Janeiro, Sydney,... Etj etj etj...

Ishalla i prek me verte .c.r.y j.i/.n
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 870900698 Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 870900698 eja shkojme ne fiji,,, :5454787:
e di kush jan keto qe thua ishujt pra qe te thashe e une :5454787: :5454787:
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 6:07

mister.albania shkruajti:
Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:Ohhh zoot se kam listen e gjate...
Ndaje mendjen ku do te shkojme...Seychelles,...Fiji, Maldive,...Tajlande,..Rio de Janeiro, Sydney,... Etj etj etj...

Ishalla i prek me verte .c.r.y j.i/.n
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 870900698 Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 870900698 eja shkojme ne fiji,,, :5454787:
e di kush jan keto qe thua ishujt pra qe te thashe e une :5454787: :5454787:
mu kujtua nga ty,, :5454787: :5454787:
ne hawai,, :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Wed 31 Oct 2012 - 10:24

Me ty kudo e jo ne hawai :5454787: :5454787: Arabel e vogel

Do thoja ne nje ishull te Greqis se eshte shume fantastik Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Wed 31 Oct 2012 - 11:12

Hajde ri ja fusim te tre ne Santorini...a ne Elafonisi ne Krete...a ku ka tjeter mo se si njoh mire plazhet e Greqise juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:04

Te pres per ne Mikono ty e Arabelen se ke idene cfare ishulli eshte Perqafffimeee Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:22

Eeee e kam pare ne internet...duhet me i eksploru se u ngopem me turqine...nuk shkoj me atje...
Mykonos si Ibiza ka jete nate shume ...me te degjuar e kam. juhjjjjj
Opo do vijme njehere aty afer ne Halkidiki Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 3666372071


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:23

Ariel shkruajti:Eeee e kam pare ne internet...duhet me i eksploru se u ngopem me turqine...nuk shkoj me atje...
Mykonos si Ibiza ka jete nate shume ...me te degjuar e kam. juhjjjjj
Opo do vijme njehere aty afer ne Halkidiki Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 3666372071
Po shume shume fantastike eshte uroj te shkojme njeher bashke Perqafffimeee Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:24

Hahahahahahahaaaaa do shkojm ri...se ngelen tu na thon per aty ke ty...po sjena bo per mbare.

:5454787:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:25

Ariel shkruajti:Hahahahahahahaaaaa do shkojm ri...se ngelen tu na thon per aty ke ty...po sjena bo per mbare.

:5454787:
Kam shume deshire per te taku ishallah e ben zoti mbare Perqafffimeee Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 8:26

Hahaha tek Plepat ne durres hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:27

Klea shkruajti:Hahaha tek Plepat ne durres hahahaha
me mua e ke ti shtrige :P :P
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:27

Qyqa ke zhuli kjo...mos o zot...

Uiii po ne Casablanka hahahahhaha sa na u hap fantazia...do bohemi si Zhadja je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:30

Ariel shkruajti:Qyqa ke zhuli kjo...mos o zot...

Uiii po ne Casablanka hahahahhaha sa na u hap fantazia...do bohemi si Zhadja je farewww
hahahahah kurse une si do bahem mi
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 8:33

Hahaha mome he ri ta qoj pak moj misterin hahahahaha atje te shikoj plepat ri edhe ti hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:36

Klea shkruajti:Hahaha mome he ri ta qoj pak moj misterin hahahahaha atje te shikoj plepat ri edhe ti hahahaha
hahahaha a te marrsha te keqen lali ty Perqafffimeee Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:37

U qyqa...ampn se shkova ne fillim vere nja dy here gja me marr i cik ngjyre...o zoot uji detit jeshil me pas merak me u la... Une vete shkoj knej nga zona durrsakve...nga Kallmi e maton.. je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:37

Ariel shkruajti:U qyqa...ampn se shkova ne fillim vere nja dy here gja me marr i cik ngjyre...o zoot uji detit jeshil me pas merak me u la... Une vete shkoj knej nga zona durrsakve...nga Kallmi e maton.. je farewww
hahhaha Arielushe se di une moj ku a ky vend Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:38

mister.albania shkruajti:
Klea shkruajti:Hahaha mome he ri ta qoj pak moj misterin hahahahaha atje te shikoj plepat ri edhe ti hahahaha
hahahaha a te marrsha te keqen lali ty Perqafffimeee Perqafffimeee

Do shkojm ke nji ven tjeter knej ne Durres...Bella Luna ose ne Kallm...vec aty bohet plazh ne durres se esht prish gjithandej juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 8:38

Hahahaha mome te kallmi kshu ti ri edhe sjemi pa ne iiiiiiiii hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 8:39

Perqafffimeee TAKOHEMI NE DURRES TE TRE IKA NJEHER NATEN
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:49

Hajt naten e gjume te embel yllo PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 6:42

ne kasolle ku na mblodhe,,, je farewww je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 6:59

kesaj larte ne alaska je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:03

nuk dua te kaloj dimrin ne asnje lloj kushti me kete lart,, 000000000
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 7:04

ok ska kushte fare vetem do me gatuash hekurosesh te me besh masazh 5 her dita edhe do te mesoj ski edhe mer nja 20mij dollar me vete se alaska eshte pak e ftohet je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:06

insistoj ne lirine time personale qofte dhe ne -40 grade vetem te mos duroj kete lart,,,, :P :P
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Maksi Fri 2 Nov 2012 - 7:08

ne voskopoje xhan si thua?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 7:09

Arabela shkruajti:insistoj ne lirine time personale qofte dhe ne -40 grade vetem te mos duroj kete lart,,,, :P :P

ska liri ne alaska se te nxora jashte te han ujqrit je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:09

ne gjermani,, ;) ;) kizz
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:09

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:insistoj ne lirine time personale qofte dhe ne -40 grade vetem te mos duroj kete lart,,,, :P :P

ska liri ne alaska se te nxora jashte te han ujqrit je farewww
e di se ate shpirt ke ti per mua,,, eeww eeww .c.r.y :P
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 7:19

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:insistoj ne lirine time personale qofte dhe ne -40 grade vetem te mos duroj kete lart,,,, :P :P

ska liri ne alaska se te nxora jashte te han ujqrit je farewww
e di se ate shpirt ke ti per mua,,, eeww eeww .c.r.y :P

po kur e di pse sme jep dollaret te iki me nje tjeter une edhe shko ne voskopoj me maksin ti je farewww :p :p
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:21

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:insistoj ne lirine time personale qofte dhe ne -40 grade vetem te mos duroj kete lart,,,, :P :P

ska liri ne alaska se te nxora jashte te han ujqrit je farewww
e di se ate shpirt ke ti per mua,,, eeww eeww .c.r.y :P

po kur e di pse sme jep dollaret te iki me nje tjeter une edhe shko ne voskopoj me maksin ti je farewww :p :p
mendjen dollare e ke ti,,, :P ,,pe gje diskoteka ne alaske?? :P se ku vete une e di vete,,, :P
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 7:23

ne alaska diskoteka klube cfar te duash ke ski te mesoj une masazh te bej une se jam masazhator vetem shpenzimet i ke ti ok je farewww

liri ke sa te duash juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:24

valtori shkruajti:ne alaska diskoteka klube cfar te duash ke ski te mesoj une masazh te bej une se jam masazhator vetem shpenzimet i ke ti ok je farewww

liri ke sa te duash juhjjjjj
ska mashkull te me veje ligjin mua, :P ,,une jam kah i kundert i yti ;) ,,,une dua nje te varfer ,,,te ndershem,,,te dashur dhe te zgjuar,,, :5454787: :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 7:34

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ne alaska diskoteka klube cfar te duash ke ski te mesoj une masazh te bej une se jam masazhator vetem shpenzimet i ke ti ok je farewww

liri ke sa te duash juhjjjjj
ska mashkull te me veje ligjin mua, :P ,,une jam kah i kundert i yti ;) ,,,une dua nje te varfer ,,,te ndershem,,,te dashur dhe te zgjuar,,, :5454787: :5454787:

une pra i kam keto i varfer i ndershem dhe i dashur i zzgjuar po e po je farewww

ke monedha ari ti apo ja fut kot je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 2 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi