Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

+10
valtori
An0nim
mister.albania
WebMaster
Emona
Ariel
Maksi
Arabela
Anakonda
kasperi
14 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga kasperi Mon 24 Sep 2012 - 1:41

First topic message reminder :

Mom si thua te shkojme ne Dubai[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 7:38

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ne alaska diskoteka klube cfar te duash ke ski te mesoj une masazh te bej une se jam masazhator vetem shpenzimet i ke ti ok je farewww

liri ke sa te duash juhjjjjj
ska mashkull te me veje ligjin mua, :P ,,une jam kah i kundert i yti ;) ,,,une dua nje te varfer ,,,te ndershem,,,te dashur dhe te zgjuar,,, :5454787: :5454787:

une pra i kam keto i varfer i ndershem dhe i dashur i zzgjuar po e po je farewww

ke monedha ari ti apo ja fut kot je farewww
une kam sa per tu skuqur per vete,,, juhjjjjj juhjjjjj :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga valtori Fri 2 Nov 2012 - 7:41

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ne alaska diskoteka klube cfar te duash ke ski te mesoj une masazh te bej une se jam masazhator vetem shpenzimet i ke ti ok je farewww

liri ke sa te duash juhjjjjj
ska mashkull te me veje ligjin mua, :P ,,une jam kah i kundert i yti ;) ,,,une dua nje te varfer ,,,te ndershem,,,te dashur dhe te zgjuar,,, :5454787: :5454787:

une pra i kam keto i varfer i ndershem dhe i dashur i zzgjuar po e po je farewww

ke monedha ari ti apo ja fut kot je farewww
une kam sa per tu skuqur per vete,,, juhjjjjj juhjjjjj :p

baaah femer koti nuk jep monedhat per valtorin ti qe eshte diamant e kaluar diamantit juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Fri 2 Nov 2012 - 10:57

Dimrin e doja ne Brazil...ose Australi...ose ose ne Maldive...opo ku te kete plazh...hajde kush do plazh ne dimer.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 22:35

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ne alaska diskoteka klube cfar te duash ke ski te mesoj une masazh te bej une se jam masazhator vetem shpenzimet i ke ti ok je farewww

liri ke sa te duash juhjjjjj
ska mashkull te me veje ligjin mua, :P ,,une jam kah i kundert i yti ;) ,,,une dua nje te varfer ,,,te ndershem,,,te dashur dhe te zgjuar,,, :5454787: :5454787:

une pra i kam keto i varfer i ndershem dhe i dashur i zzgjuar po e po je farewww

ke monedha ari ti apo ja fut kot je farewww
une kam sa per tu skuqur per vete,,, juhjjjjj juhjjjjj :p

baaah femer koti nuk jep monedhat per valtorin ti qe eshte diamant e kaluar diamantit juhjjjjj
edhe une jam femer diamanti keshtu qe me jep dhe ti mua euro,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 22:35

Ariel shkruajti:Dimrin e doja ne Brazil...ose Australi...ose ose ne Maldive...opo ku te kete plazh...hajde kush do plazh ne dimer.
me mamin ne greqi,,, :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Mon 12 Nov 2012 - 11:42

Propozimi i ores se fundit per vitin e ri. juhjjjjj
Kush do vije me mua.

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 13 Nov 2012 - 6:36

Kesaj i propozoj te vij ne Londer, nuk eshte ftohte fare[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Tue 13 Nov 2012 - 7:50

Uauu mezi po pres ne fakt Londren...kismet ne shkurt e kam ne plan nja kater dite. juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga EMI Tue 13 Nov 2012 - 9:24

Mome do vish ne wiene Austri.???..qenka mrekulli fare....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Ariel Tue 13 Nov 2012 - 10:35

EMI shkruajti:Mome do vish ne wiene Austri.???..qenka mrekulli fare....
Amon se para dy oresh e kishim kte muhabet...si tip debati je farewww
Per me 29 nentor..Viene - Prage...shefi thot kam pune...ne femràt qe i themi ka nevoj robi per tre dit pushim je farewww je farewww dhe ai qe me mbyll hesap thot...e mire po u lirova deri me 24 shkojme je farewww

Po mire tani...ti signorina momentalisht gjendesh ne Vjene ??? iihhaa.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga bekimi Tue 13 Nov 2012 - 10:44

as nje vend sepse arieli ka burr

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Samuela Wed 14 Nov 2012 - 4:15

Ne Australi
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:02

ne mars apo skemi e pamje tbukur atje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku? - Faqe 3 Empty Re: Cilin vend do ti propozoni anetarit-es qe ta kaloni dimrin se bashku?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi